bazarnews

کد خبر: ۱۰۴۶۱۷
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردين ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۰
سرپرست شرکت آب منطقه‌ای همدان با بیان اینکه اولویت بخش آب کشور مدیریت مصرف به خصوص در بخش کشاورزی است، گفت: کشت‌های کم آب بر و توسعه گلخانه‌ها در اولویت هستند.

به گزارش بازارنیوز و به نقل از روابط عمومی آب منطقه ای همدان، محمد ضروری در دیدار با فرماندار شهرستان رزن گفت: شمال استان همدان وضعیت بارندگی مناسبی ندارد و امیدواریم در این ایام خداوند باران رحمتش را بر ما نازل کند.

وی افزود: از ابتدای طرح احیا و تعادل بخشی منابع آب زیرزمینی تا کنون در شهرستان رزن تعداد ۸۲۷ حلقه چاه مسدود و بیش از ۱۳۷ میلیون متر مکعب جلوگیری از برداشت های غیرمجاز انجام گرفته است.

سرپرست شرکت آب منطقه ای همدان با اشاره به اینکه تعداد کل چاه های دارای کنتور در شهرستان رزن ۵۹۳ حلقه است، گفت: تعداد پرونده های اصلاح و تعدیل شده در این شهرستان ۲۷۶ حلقه است.

ضروری گفت: چاه های فرم یک شهرستانرزن یک پتانسیل است که می توان با حضور سرمایه گذار از آن بعنوان یک پروژه صنعتی در شهرستان در جهت اشتغالزایی استفاده کرد.

سرپرست شرکت آب منطقه ای همدان با بیان اینکه اولویت بخش آب کشور مدیریت مصرف به خصوص در بخش کشاورزی است، گفت: کشت های کم آب بر و توسعه گلخانه ها در اولویت هستند و باید با توجه به شرایط منابع آبی موجود به این سو حرکت کرد.


/بازار

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: