bazarnews

کد خبر: ۱۰۴۶۵۸
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردين ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۲
رئیس اتاق بازرگانی تهران گفت: خواستار بررسی ادعا‌های منتشر شده در رابطه با درآمد‌های اتاق از دستگاه قضا هستیم.

به گزارش بازارنیوز، مسعود خوانساری رئیس اتاق بازرگانی تهران گفت: گزارش منتشر شده چند روز قبل در یکی از روزنامه‌ها، که ادعا شده بود ۱۵۰۰ میلیارد تومان در اتاق بازرگانی ایران گمشده، تکذیب است. انتشار این مدل گزارش‌ها از اتاق سندیتی ندارد و ضربه محکمی را به کل کشور و نظام می‌زند. من از دستگاه قضایی خواهش می‌کنم این ادعا‌ها را بررسی و شفاف سازی کند.

وی می‌گوید: چادرملو یکی از شرکت‌های نامبرده در گزارش بود که کارت بازرگانی آن از سوی اتاق تهران صادر شده، در این گزارش ادعا شده این شرکت ۹۰ میلیارد تومان به اتاق ایران پرداخت کرده، در صورتی که سندی در این خصوص در سایت و صورت‌های مالی اتاق موجود نیست.

رئیس اتاق بازرگانی تهران گفت: با توجه به اینکه کارت این شرکت از سوی اتاق تهران صادر شده اطلاعات این شرکت استخراج شد و مشخص شد، شرکت چادرملو در سال ۱۳۹۶، ۳ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان پرداخت کرده و در سال‌های ۱۳۹۷ تا ۱۳۹۹ هیچ پرداختی از طرف این شرکت صورت نگرفته است.

همچنین در گزارش شرکت پتروشیمی جم ادعا شده این شرکت ۷۵ میلیارد تومان به اتاق بازرگانی پرداخت کرده، در صورتی که کل پرداختی این شرکت ۷۲۲ میلیون تومان در سال ۱۳۹۶ بوده و در سال‌های ۱۳۹۷ تا ۱۳۹۹ هیچ‌گونه پرداختی نداشته است. مابقی ۴۰ شرکت نامبرده در گزارش نیز، به همین صورت است.


/ موج

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: