bazarnews

کد خبر: ۱۰۴۷۵۰
تاریخ انتشار: ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۰
ارز دیجیتال بیت تورنت طی روز‌های گذشته حرکت بسیار قوی و خوبی از خود نشان داده و به نظر می‌رسد در صورت ثبات شرایط بازار رمزارزها، این افزایش قیمت همچنان ادامه داشته باشد.

به گزارش بازارنیوز، هفت روز پیش قیمت توکن بیت تورنت (BTT) در یک روند صعودی قرار داشت. قیمت این ارز، اما پس از کاهش طی هفته اول آوریل نشانه‌هایی از بازگشت به عقب را نشان داد. با این حال، قیمت BTT طی پنج روز گذشته متلاطم بوده و بین ۰.۰۰۰۰۰۲ دلار و پایین ۰.۰۰۰۰۰۰۱۸۱ دلار در نوسان بوده است.

امروز قیمت بیت‌تورنت در نقطه ۰.۰۰۰۰۰۱۹ دلار باز شد و به ۰.۰۰۰۰۰۲۰ دلار افزایش یافت. بر اساس این روند، به نظر می‌رسد مقاومتی در ۰.۰۰۰۰۰۲۱ دلار ایجاد شده و شکست بیش از این نقطه برای یک روند صعودی پایدار ضروری است.


شرایط فاندامنتال بیت تورنت
در حال حاضر، تعداد کاربران بیت تورنت حدود ۱۵۰ میلیون نفر تخمین زده می‌شود. همچنین، این پلتفرم با تسهیل دانلود سریعتر فایل ها، خدمات منحصر به فردی را به کاربران خود ارائه می‌دهد.

بنابراین، این احتمال وجود دارد که پلتفرم با گذشت زمان، تعداد کاربران خود را افزایش دهد. با این حال، با توجه به اینکه بیت تورنت از پایگاهی قوی از لحاظ تعداد کاربران برخوردار است، باید چگونگی حفظ کاربران خود را نیز چاره کند.

به طور معمول، کاربران پلتفرم پس از دانلود فایل (های) مورد نیاز خود، از آن جدا می‌شوند. در نتیجه، تخمین زده می‌شود که تنها حدود ۱۴ درصد از کاربران آن، کاربران دائمی محسوب می‌شوند که این امر منجر به کاهش سرعت دانلود می‌شود.

پیش بینی قیمت بیت تورنت

قیمت بیت تورنت در یک حرکت نسبتا قوی قیمت قرار دارد و بالاتر از اندبکاتور‌های ۲۵-EMA و ۵۰-EMA روزه خود قرار دارد. این موضوع، یک دلیل قوی برای دستاورد‌های بیشتر در کوتاه مدت به حساب می‌آید.

با این حال، قیمت BTT باید بالای ۰.۰۰۰۰۰۱۹ دلار باقی بماند تا بتواند از بالاترین سطح هفتگی خود در ۰.۰۰۰۰۰۲۱ دلار عبور کند. همچنین، چنین حرکتی به طور بالقوه می‌تواند یک روند صعودی پایدار ایجاد کند.

برعکس، اگر قدرت حرکت فعلی کاهش یابد، اولین حمایت، احتمالاً روی ۰.۰۰۰۰۰۱۸۹ دلار خواهد بود. اصلاح قیمت به ناحیه زیر این سطح در ۰.۰۰۰۰۰۱۸۳ دلار، نمای صعودی را باطل می‌کند.


/بازار

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: