bazarnews

کد خبر: ۱۰۴۸۹۵
تاریخ انتشار: ۰۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۹:۴۱
­معاون اول رییس جمهور گفت: باید شرکت ملی پست ایران با توجه به وضعیت جدید اداره کشور و افزایش کسب و کار‌های اینترنتی و خانگی، نقش اساسی در جابجایی کالا‌ها و اموال مردم داشته باشد.

به گزارش بازارنیوز، محمد مخبر شامگاه گذشته (سه شنبه) در نشست صمیمی و مراسم افطاری با کارکنان شرکت ملی پست ایران به افزایش فعالیت‌های کسب و کار‌های اینترنتی در کشور و همچنین ارسال مرسولات کالایی مردم از طریق شرکت پست به ویژه در دوران شیوع کرونا اشاره و تصریح کرد: باید امکانات مناسب با توجه به نقش و وظایف جدید این شرکت در اختیار این سازمان قرار گیرد.

معاون اول رییس جمهور از کارکنان شرکت پست خواست تا با تلاش برای ارسال کالا‌های اساسی مورد نیاز مردم به درب منزل از برخی دلالی‌ها که باعث افزایش قیمت تمام شده یک کالا می‌شود، جلوگیری کنند.

معاون اول رییس جمهور کارکنان پست را نماد صداقت و امانت داری خطاب کرد و با اشاره به دغدغه‌ها و مشکلات انان، خاطرنشان کرد: دولت تمام تلاش خود را در کمیسیون‌ها و هیئت دولت به کار خواهد بست تا مشکلات این قشر زحمت کش هر چه سریعتر برطرف شود.

معاون اول رییس جمهور در ابتدای سخنان خود با اشاره به سه مقطع مهم فعالیت و کار شرکت ملی پست در دوران پیش و پس از پیروزی انقلاب اسلامی، هشت سال دفاع مقدس و همچنین شیوع ویروس کرونا در کشور گفت: در دوران نهضت اسلامی از یاد نمی‌بریم که چگونه کارکنان زحمتکش، صادق، امین و مجاهد شرکت پست نامه مبارزین انقلاب اسلامی را با شجاعت جابجا می‌کردند.

مخبر ادامه داد: در دوران جنگ نیز شرکت ملی پست ایران با جابجایی نامه‌های رزمندگان و خانواده‌های آنان مایه دلگرمی، آرامش و روحیه بخشی به آنان بود.

معاون اول رییس جمهور همچنین با اشاره به فعالیت‌های مجاهدانه کارکنان شرکت پست در دوران شیوع کرونا تصریح کرد: در بسیاری کشور‌های جهان فعالیت شرکت‌های پست در دوران کرونا تعطیل شد، اما در جمهوری اسلامی ایران کارکنان شرکت پست با شجاعت، قدرت، دلسوزی و تعهد اجازه نداند حتی یک لحظه فعالیت‌های این شرکت متوقف شود.


/بازار

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: