bazarnews

کد خبر: ۱۰۴۹۶۸
تاریخ انتشار: ۱۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۲
قیمت فروش دلار امروز در صرافی‌های بانکی ۲۵ هزار و ۵۹۶ تومان اعلام شد که نسبت به روز کاری گذشته ۱۵۱ تومان افزایش یافت. قیمت دلار در بازار آزاد نیز به ۲۸ هزار و ۲۲۰ تومان رسید.

به گزارش بازارنیوز، امروز شنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ قیمت فروش دلار امروز در صرافی‌های بانکی ۲۵ هزار و ۵۹۶ تومان اعلام شد که نسبت به روزکاری گذشته (پنجشنبه ۸ اردیبشهت) ۱۵۱تومان افزایش قیمت داشت. امروز دلار در بازار آزاد تا ساعت تنظیم این خبر در حدود قیمت ۲۸ هزار و ۲۰۰ تومان معامله شد.

برخی کانال‌های تلگرامی و سایت‌ها قیمت فروش دلار را در ساعت تنظیم این خبر ۲۸ هزار و ۵۰ تا ۲۸ هزار و ۲۰۰ تومان اعلام کرده‌اند که باید دید در پایان معاملات امروز، قیمت آن در چه رقمی بسته خواهد شد.

قیمت خرید و فروش دلار تا ساعت تنظیم این خبر، از سوی صرافی ملی نیز به ترتیب ۲۵ هزار و ۳۴۱تومان و ۲۵ هزار و ۵۹۶ تومان اعلام شد که قیمت فروش آن نسبت به روز کاری گذشته ۱۵۱تومان افزایش یافت.

همچنین قیمت خرید یورو ۲۸ هزار و ۳۰۲ تومان و قیمت فروش آن ۲۸ هزار و ۵۸۷ تومان از سوی صرافی ملی اعلام شد. قیمت فروش یورو نیز نسبت به روز کاری گذشته ۳۳ تومان کاهش یافت.

امروز در اولین نرخ اعلامی از سوی صرافی ملی قیمت خرید و فروش دلار به ترتیب ۲۵ هزار و ۴۳۶ تومان و ۲۵ هزار و ۶۹۱ تومان اعلام شد. همچنین، قیمت خرید یورو ۲۸ هزار و ۳۵۷ تومان و قیمت فروش آن ۲۸ هزار و ۶۴۲ تومان اعلام شد؛ که در نرخ‌های اعلامی بعدی از سوی این صرافی قیمت دلار و یورو کاهش یافت.

نرخ دلار در بازار متشکل ارز نیز ۲۵ هزار و ۵۰۲ تومان و نرخ یورو ۲۸ هزار و ۴۴۵ تومان اعلام شد.


/ همشهری آنلاین

برچسب ها: دلار ، گران شد ، دلار آزاد
نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: