bazarnews

کد خبر: ۱۰۴۹۹۳
تاریخ انتشار: ۱۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۷:۰۰
این افراد با تشکیل باندی اقدام به کرایه دربست خودروهای مسافربر شخصی کرده و با خوراندن نوشیدنی مسموم و بیهوش کردن راننده اقدام به سرقت خودرو و اموال گرانبهای رانندگان کرده‌اند.

در روزهای پایانی سال گذشته بود که گزارش‌هایی از سرقت از رانندگان به شیوه بیهوشی و درپوشش مسافر دربستی به پلیس آگاهی ارجاع شد، رسیدگی به این پرونده‌ها در حال انجام بود که در نیمه فروردین ماه امسال خبر مفقودی یک راننده مسافربر دیگر به پلیس اطلاع داده شد، چند روز بعد و در تاریخ ۱۷ فروردین ماه جسدی در بیابان‌های زرندیه کشف شد که ویژگی‌های ظاهری وی با فرد مفقود شده مطابقت داشت. کشف جسد این مرد راننده، گزارش پزشکی قانونی از نحوه مرگ و شیوه گزارش‌های قبلی ظن کارآگاهان پلیس آگاهی را به این سمت برد که احتمالا ارتباطی میان این قتل و سرقت‌های دیگر وجود ندارد.

رسیدگی به پرونده با محوریت معاونت مبارزه با جرائم جنایی تهران بزرگ ادامه داشت، تا اینکه حدود ۱۰ روز بعد جسد دیگری کشف شد که به همان شیوه جسد قبلی و به دلیل مصرف دوز بالای داروی خواب آور جان خود را از دست داده بود. تحقیقات ادامه داشت تا اینکه ماموران با استفاده از شیوه‌های فنی و پلیسی به سرنخ‌هایی از عاملان این جنایت دست پیدا کرد و برای دستگیری آنان وارد عمل شدند.

در ادامه هماهنگی‌ها با مقام قضایی انجام شده و شش عضو این باند از سوی ماموران در عملیات‌های جداگانه دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شدند، با دستگیری این افراد پرده از راز دو جسد کشف شده نیز برداشته و مشخص شد که این افراد با تشکیل باندی اقدام به کرایه دربست خودروهای مسافربر شخصی کرده و با خوراندن نوشیدنی مسموم و بیهوش کردن راننده اقدام به سرقت خودرو و اموال گرانبهای رانندگان کرده‌اند.

برچسب ها: سارق ، دزدی ، قتل
نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: