bazarnews

کد خبر: ۱۰۵۱۴۴
تاریخ انتشار: ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۳:۰۰
مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش استان فارس، با تأیید محتوای فیلم منتشر شده از تنبیه بدنی یک دانش‌آموز توسط یک معلم، به تشریح موضوع پرداخت و بر حساسیت بالا در این موارد و پیگیری جدی چنین موضوعاتی تأکید کرد.

به گزارش بازارنیوز؛

 از روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، حمیدرضا شعبانی یکشنبه در این باره اظهار کرد: حوالی ظهر روز شنبه ۱۷ اردیبهشت در کلاس پایه دهم دبیرستان ناصریان شیراز، یکی از معلمان، دانش آموزی را تنبیه کرده که فیلم آن شامگاه شنبه، در فضای مجازی منتشر و موجب واکنش سریع آموزش و پرورش شد.

شعبانی با بیان اینکه موضوع اول وقت یکشنبه ۱۸ اردیبهشت از طریق آموزش و پرورش ناحیه ۲ شیراز، مورد پیگیری قرار گرفت، گفت: براساس بررسی‌های اولیه، معلم مربوطه طی تماسی با دانش آموز، از وی دلجویی کرده و موضوع به صلح و سازش بین معلم و شاگرد انجامیده است.

این مقام مسئول در عین حال ضمن تاکید براینکه تنبیه بدنی، شان دانش آموز و معلم، جزو خطوط قرمز آموزش و پرورش است، گفت: با توجه به اینکه رفتاری خلاف قانون حادث شده، موضوع قاعدتا پیگیری و دنبال می‌شود.

شعبانی با بیان اینکه در اولین فرصت، معلم و دانش آموز فراخوان شده و شرح ماجرا دریافت و مسائل به شکل قانونی دنبال می‌شود، گفت: آموزش و پرورش فارس، همواره به دنبال حفظ و ارتقاء شان دانش آموزان و معلمان تلاشهایی را انجام داده است.

مدیر روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش فارس ابراز کرد: ما امیدوار هستیم که با انجام و تسری رفتارهای پیشگیرانه، در آینده شاهد چنین رخدادهایی در محیط‌های آموزشی نباشیم. 

برچسب ها: تنبیه ، دبیرستان ، مدرسه
نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: