bazarnews

کد خبر: ۱۰۵۱۷۶
تاریخ انتشار: ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۹:۰۰
معاون توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان همدان با بیان اینکه مردم نباید تحت تاثیر شایعات قرار گیرند و نسبت به احتکار خانگی اقدام کنند، گفت: مشکلی در تأمین روغن و شکر نداریم.

به گزارش بازارنیوز؛ حسین فضلی با بیان اینکه مشکلی در تأمین روغن و شکر نداریم، اظهار کرد: از یک ماه پیش با شرکت روغن خزل نگین نهاوند، هماهنگی لازم انجام شده تا از طریق آنان بخش عمده‌ای از روغن مورد نیاز استان را تامین کنیم.

وی میزان این روغن را یک‌هزار و ۲۰۰ تن عنوان کرد و با بیان اینکه تاکنون از این میزان ۸۰۰ تن روغن در بازار توزیع شده و بقیه نیز در حال انجام است، گفت: تخصیص جدیدی نیز طی چند روز پیش از سوی وزارتخانه و به صورت متمرکز به میزان یک‌هزار و ۷۰۰ تن مربوط به کارخانجات کشور شامل ۱۰ کارخانه ابلاغ شده است.

معاون توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان همدان تأکید کرد: با شرکت‌های پخش‌کننده این کارخانه هماهنگی شده تا سهمیه متمرکز اعلامی را دریافت و وارد شبکه توزیع کنند.

وی با بیان اینکه مردم تحت تاثیر شایعات قرار نگیرند و نسبت به احتکار خانگی اقدام نکنند، گفت: طی سه ماه گذشته حدود ۱۱ هزار تن شکر در استان همدان توزیع شده و این فرایند ادامه دارد.

فضلی با اشاره به اینکه کارخانجات نیز فعال شده‌اند و در حال دریافت چغندر و تولید شکر هستند؛ بیان کرد: ماهیانه سهمیه به هر استان تخصیص داده می‌شود و سهمیه شکر ما نیز ماهیانه یک‌هزار و ۷۰۰ تن بوده که فروردین ماه تخصیص داده شد.

وی با بیان اینکه در حال حاضر کارخانجات در حال بسته‌بندی شکر برای توزیع هستند، اضافه کرد: عوامل شرکت‌های پخش‌کننده روغن از کارخانجات نیز در حال تزریق محصول به بازار هستند.

معاون توسعه بازرگانی سازمان جهادکشاورزی استان همدان با اشاره به شناسایی چند مورد احتکار توسط تعزیرات گفت: اقلام احتکاری از دیروز در بازار توزیع شده است.
/بازار

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: