bazarnews

کد خبر: ۱۰۵۲۲۸
تاریخ انتشار: ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۰
سالانه یک میلیون و ۷۵۰ هزار دستگاه موتورسیکلت و خودرو به ناوگان حمل و نقل کشور اضافه می‌شود که برای مدیریت ترافیک این ناوگان بزرگ، باید از تکنولوژی‌های روز دنیا و ظرفیت‌های هوشمند سازی مدیریت ترافیک بهره ببریم.

به گزارش بازارنیوز، رئیس پلیس راهور ناجا گفت: سالانه ۱۱۵ میلیون برگه اخطاریه و جریمه برای رانندگان خاطی در کل کشور صادر می‌شود که ۹۸ درصد این اخطار‌ها به صورت پیامکی برای رانندگان ارسال می‌شود.

سردار سرتیپ سید کمال هادیانفر در جریان سفر امروز خود به نیشابور گفت: رئیس پلیس راهور ناجا گفت: سالانه ۱۱۵ میلیون برگه اخطاریه و جریمه برای رانندگان خاطی در کل کشور صادر می‌شود که ۹۸ درصد این اخطار‌ها به صورت پیامکی برای رانندگان ارسال می‌شود.

وی افزود: از محل اعمال قوانین راهنمایی و رانندگی سالانه ۷ هزار میلیارد تومان حاصل می‌شود که حدود ۸۰ درصد این مبلغ به ارگان‌های دولتی اعم از وزارت راه و شهرسازی، شهرداری‌ها و ... اختصاص داده می‌شود و حدود ۲۰ درصد آن نیز برای تجهیزات و زیرساخت‌های مدیریت ترافیک در اختیار ناجا قرار می‌گیرد.

رئیس پلیس راهور ناجا خاطرنشان کرد: سالانه یک میلیون و ۷۵۰ هزار دستگاه موتورسیکلت و خودرو به ناوگان حمل و نقل کشور اضافه می‌شود که برای مدیریت ترافیک این ناوگان بزرگ، باید از تکنولوژی‌های روز دنیا و ظرفیت‌های هوشمند سازی مدیریت ترافیک بهره ببریم.

گفتنی است سردار هادیانفر در سفر چند ساعته خود به نیشابور از خانواده شهید سرهنگ سهراب عارفخانی جمعی پلیس راه استان دیدار و از مرکز مانیتورینگ شهرداری نیشابور بازدید کرد.


/فارس

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: