bazarnews

کد خبر: ۱۰۵۲۸۳
تاریخ انتشار: ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۷:۵۹
مدیرعامل سازمان اموال تملیکی از برگزاری اولین مرحله حراج حضوری امسال این سازمان در هفته آینده (روز یکشنبه ۲۵ اردیبهشت‌ماه) خبر داد.

آغاز حراج‌های حضوری سازمان اموال تملیکی

به گزارش گروه اقتصاد کلان بازارنیوز به نقل از سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی، «سید عبدالمجید اجتهادی» اظهار کرد: سازمان اموال تملیکی در راستای تکالیفی که در خصوص تعیین تکلیف اموال در اختیار دارد، روش‌های مختلفی را طبق قوانین و مقررات برای تعیین تکلیف اموال و فروش آن‌ها به کار می‌گیرد که یکی از این روش‌ها برگزاری حراج‌های حضوری است. سال‌های گذشته به جهت شرایط حاد کرونا برگزاری این نوع حراج متوقف شده بود که در اواخر سال گذشته دوباره از سر گرفته شد.


وی افزود: اولین حراج امسال در ۲۵ اردیبهشت‌ماه در محل سالن اجتماعات دانشگاه تربیت‌بدنی دانشگاه تهران برگزار خواهد شد و طبق اطلاعیه منتشر شده از سوی سازمان، از ۱۴ اردیبهشت‌ماه امکان بازدید افراد از انبار‌های اموال تملیکی و رؤیت کالا‌ها میسر شده و مشتریان تا ۲۴ اردیبهشت‌ماه فرصت دارند از کالا‌ها بازدید به عمل‌آورند.


اجتهادی با اشاره به زمان برگزاری حراج حضوری عنوان کرد: حراج مذکور روز یکشنبه ۲۵ اردیبهشت‌ماه سال جاری برگزار خواهد شد و در صورت عرضه نشدن تمام کالا‌های مطرح شده در روز اول، ادامه حراج به‌روز بعد موکول خواهد شد.


وی تصریح کرد: افراد برای شرکت در این حراج نیاز است که ابتدا برای رؤیت کالا به انبار‌های اموال تملیکی سراسر کشور مراجعه نمایند و برای شرکت در حراج‌های حضوری تنها همراه داشتن کارت ملی و کارت بانکی شرکت‌کنندگان کافی است.

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: