bazarnews

کد خبر: ۱۰۵۳۲۱
تاریخ انتشار: ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۷
قیمت فروش دلار امروز در صرافی‌های بانکی ۲۵ هزار و ۶۷۰ تومان اعلام شد که نسبت به روز کاری گذشته قیمت آن ۴۸ تومان کاهش یافت. قیمت دلار در بازار آزاد نیز به ۳۰ هزار و ۲۰۰ تومان رسید هرچند برخی معامله گران قیمت آن را پایین‌تر نیز عنوان می‌کنند.

به گزارش بازارنیوز، امروز شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ قیمت فروش دلار امروز در صرافی‌های بانکی ۲۵ هزار و ۶۷۰ تومان اعلام شد که نسبت به روز کاری گذشته - پنجشنبه ۲۲ اردیبهشت- ۴۸ تومان کاهش یافت. اما قیمت دلار در بازار آزاد روندی نزولی را طی کرد به طوری که قیمت آن به ۳۰ هزار و ۲۰۰ تومان رسید. قیمت دلار در روز پنجشنبه به ۳۰ هزار و ۶۵۰ تومان نیز رسیده بود.

کانال‌های تلگرامی و سایت‌ها قیمت فروش دلار را در ساعت تنظیم این خبر ۳۰ هزار تا ۳۰ هزار و ۲۰۰ تومان اعلام کرده‌اند. برخی از این کانال‌ها نیز اعلام کرده اند که دلار در قیمت فعلی خریدار ندارد و باید از معاملات هیجانی خودداری کرد.

خبر‌های مثبتی که پس از به پایان رسیدن سفر انریکه مورا، معاون مسئول سیاست‌های خارجی اتحادیه اروپا در باره برجام منتشر شده است و امیدواری به نتیجه مذاکرات وین را افزایش داده است، مهم‌ترین دلیل این کاهش قیمت عنوان می‌شود.

قیمت خرید و فروش دلار تا ساعت تنظیم این خبر، از سوی صرافی ملی نیز به ترتیب ۲۵ هزار و ۴۱۵ تومان و ۲۵ هزار و ۶۷۰ تومان اعلام شد که قیمت فروش آن نسبت به روز کاری گذشته ۴۸ تومان کاهش یافت.


/همشهری آنلاین

همچنین قیمت خرید یورو ۲۸ هزار و ۱۳۵ تومان و قیمت فروش آن ۲۸ هزار و ۴۱۸ تومان از سوی صرافی ملی اعلام شد. قیمت فروش یورو نیز نسبت به روز کاری گذشته ۳ تومان افزایش یافت.

امروز در اولین نرخ اعلامی از سوی صرافی ملی قیمت خرید و فروش دلار از سوی صرافی ملی به ترتیب ۲۵ هزار و ۴۱۳ تومان و ۲۵ هزار و ۶۶۸ تومان اعلام شد. همچنین، قیمت خرید یورو ۲۸ هزار و ۱۱۸ تومان و قیمت فروش آن ۲۸ هزار و ۴۰۱ تومان اعلام شد که در نرخ‌های اعلامی بعدی از سوی این صرافی قیمت دلار و یورو اندکی افزایش یافت.

نرخ دلار در بازار متشکل ارز نیز ۲۵ هزار و ۵۴۹ تومان و نرخ یورو ۲۸ هزار و ۲۸۰ تومان اعلام شد.

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: