bazarnews

کد خبر: ۱۰۵۵۵۹
تاریخ انتشار: ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۲۳:۰۰
انتقال نهایی‌اش مهاجم ملی‌پوش کشورمان با پاداش خوبی برای استقلال همراه خواهد بود.

 اللهیار صیادمنش ستاره جوان و آینده دار تیم ملی کشورمان در سال ۲۰۱۹ با مبلغ ۸۰۰ هزار دلار از استقلال راهی فنرباغچه ترکیه شد. ستاره جوان در ابتدای حضورش در باشگاه بزرگ فنرباغچه جایی در ترکیب تیم پیدا نکرد و به صورت قرضی راهی تیم استانبول اسپور در دسته یک ترکیه شد.

صیادمنش در این تیم ترکیه‌ای هم موفق ظاهر نشد و در نهایت به صورت قرضی راهی زوریا اوکراین شد. دوران شکوفایی ستاره ایرانی در لیگ اوکراین آغاز شد و در طول یک سال و نیم حضورش در زوریا عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشت. درخشش صیادمنش باعث شد تا مشتریان زیادی پیدا کند و در نهایت زمستان گذشته دوباره به صورت قرضی به هال سیتی انگلیس ملحق شد. عملکرد خوب مهاجم تیم ملی ایران با هال سیتی باعث شده تا مدیران باشگاه انگلیسی به دنبال خرید دائمی این بازیکن از فنرباغچه باشند.

طبق گزارش‌های رسیده از انگلیس هال سیتی مبلغ ۲ میلیون یورو برای خرید دائمی صیادمنش آماده کرده و توافقات برای انتقال دائمی این بازیکن انجام شده است. طبق اعلام مدیران سابق باشگاه استقلال بندی در قرارداد انتقال صیادمنش از استقلال با فنرباغچه وجود دارد که در صورت فروش این بازیکن از سوی باشگاه ترکیه ای مبلغ ۲۰ درصد این انتقال به آبی‌پوشان پایتخت می‌رسد. بدین ترتیب در صورت انتقال دائمی صیادمنش به هال سیتی مبلغ ۴۰۰ هزار یورو(حدود ۱۵ میلیارد تومان) به باشگاه استقلال می‌رسد.

برچسب ها: صیادمنش ، استقلال ، پاداش
نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: