bazarnews

کد خبر: ۱۰۵۶۳۱
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۳
مدیرکل روابط عمومی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) گفت: در حال حاضر به دلیل گرد و خاک گسترده و کاهش دید در نجف، پرواز‌های فرودگاه امام خمینی (ره) به فرودگاه نجف انجام نمی‌شود، اما برای پرواز بغداد که بعدازظهر امروز هست فعلا مشکلی نداریم.

جواد صالحی، اظهار داشت: با توجه به وقوع توده گرد و خاک در شهر نجف و کاهش دید افقی، در حال حاضر پرواز‌ها به نجف انجام نمی‌شود، اما برای پرواز بغداد که بعدازظهر امروز هست، فعلا مشکلی نداریم.

وی افزود: به دلیل آنکه مشخص نیست چه زمانی گرد و خاک در فرودگاه نجف به پایان می‌رسد و هنوز هم اطلاعی از فرودگاه نجف دریافت نکرده‌ایم، شرکت‌های هواپیمایی که به این فرودگاه پرواز دارند اگر به ساعت پرواز بعدی خود نزدیک شوند، در راستای آنکه زنجیره پروازی‌شان به هم نخورد و مسافران دیگر دچار مشکل نشوند پرواز نجف خود را کنسل می‌کنند و پرواز‌های بعدی را انجام می‌دهند.

مدیرکل روابط عمومی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) اضافه کرد: قطعا به محض آنکه فرودگاه نجف اعلام کند از نظر دید افقی امکان نشستن هواپیما در آن فرودگاه وجود دارد، پرواز‌ها از فرودگاه امام خمینی (ره) مجدداً به نجف برقرار می‌شود.


/ فارس

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: