bazarnews

کد خبر: ۱۰۵۶۶۶
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۶
وزیر جهاد کشاورزی خبر داد:
وزیر جهاد کشاورزی: تولیدکنندگان دام طیورمی توانند برای تامین نهاده‌های خود به میزان ۵۰ درصد سرمایه در گردش، تسهیلات دریافت کنند.

آغاز اعطای تسهیلات ویژه خرید نهاده‌های دامی

به گزارش گروه کشاورزی بازارنیوز به نقل از نقل از صدا و سیما، «سید جواد ساداتی نژاد» وزیر راه و شهرسازی در نشست هماهنگی بین مسئولان استانی و شعب منتخب بانک کشاورزی با اشاره به اجرای طرح مردمی سازی یارانه‌ها و واقعی شدن قیمت نهاد‌ها در بازار، گفت: بر اساس مصوبه هیات دولت و بخشنامه بانک مرکزی متقاضیان می‌توانند با ارائه معرفی نامه به بانک کشاورزی از تسهیلات ویژه این بانک با کارمزد ۱۰ درصد، ۱۲ درصد و ۱۵ درصد استفاده کنند.


وی گفت: میزان اعتبار اجرای این طرح ۲۰ هزار میلیارد تومان است و مقرر شده این تسهیلات به صورت آسانتری با حذف محدودیت‌های قبلی اعم از داشتن چک برگشتی و ارائه ضمانت‌های سهل الوصول تری، در اختیار تولید کنندگان قرار گیرد.


وزیر جهاد کشاورزی همچنین اطمینان داد نهاده به اندازه کافی در دسترس تولید کنندگان است و هیچ محدودیت زمانی در استفاده تولید کنندگان از تسهیلات ویژه خرید نهاده‌ها وجود ندارد.گفتنی است، مدت بازپرداخت این تسهیلات ۹ ماه است و برای حسن اجرای این طرح معاون برنامه ریزی و اقتصادی وزیر جهادکشاورزی در دفتر بانک کشاورزی مستقر شده است.

 

پایان پیام//

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: