bazarnews

کد خبر: ۱۰۵۸۵۳
تاریخ انتشار: ۰۹ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۲
معاون وزیر صمت:
معاون صنایع عمومی وزارت صمت گفت: از شهریورماه پارسال تاکنون با حمایت‌های دولت و وزارت صمت، قیمت درب کارخانه حدود ۲ هزار و ۲۹۶ قلم محصولات لوازم‌خانگی بدون افزایش در بازار عرضه می‌شود.

بیش از ۲ هزار قلم لوازم خانگی بدون افزایش قیمت عرضه می‌شوند

گروه صنعت، معدن و تجارت بازارنیوز به نقل از وزارت صنعت، معدن و تجارت، «محمدمهدی برادران» معاون وزیر صمت  اظهار کرد: از ابتدای آغاز به کار دولت سیزدهم در شهریورماه پارسال تاکنون با حمایت‌های دولت و وزارت صمت، قیمت درب کارخانه حدود ۲ هزار و ۲۹۶ قلم محصولات لوازم‌خانگی بدون افزایش در بازار عرضه می‌شود. بیان این نکته ضروری است که این محصولات در بازار افزایش حداکثر ۱۰ درصدی برای مصرف‌کننده داشته که این موضوع نیز قانونی بوده و خرده‌فروشان اجازه این افزایش قیمت تا سقف اعلامی را دارند.


وی خاطرنشان‌کرد: تلاش ما این است تا با حمایت تعرفه‌ای و تأمین مالی، امسال این موضوع را با قوت پیگیری کرده و با تأمین مواد اولیه واحدها، اجازه افزایش بی‌رویه قیمت‌ها در این گروه کالایی را ندهیم تا بازار آرامش خود را پیدا کند.


معاون وزیر صمت ادامه‌داد: اسامی همه این اقلام موجود است و مردم می‌توانند این فهرست را مشاهده کرده و با گران‌فروشی احتمالی از طریق گزارش به سامانه ۱۲۴، مقابله کنند.

 

پایان پیام//

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: