bazarnews

کد خبر: ۱۰۵۹۵۷
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۸:۴۹
مدیر پارچه سرای روستای پنج پیکر با اشاره به مشکلات آنتن دهی و اینترنت گفت: اختلال در دستگاه‌های کارتخوان مراودات مالی پارچه فروشان را با چالش روبرو کرده است.

عبدالحمید ایری اظهارکرد: سرعت پایین اینترنت در روستای پنج پیکر سبب شده تا فعالیت دستگاه‌های کارتخوان به کندی و در برخی اوقات قطع شود.

مدیر پارچه سرای روستای پنج پیکر بندرترکمن افزود: به طور معمول در روز‌های آخر هفته مشتری نسبت به روز‌های وسط هفته چند برابر شده، اما دقیقا در همین ایام سرعت اینترنت بسیار کاهش می‌یابد و خرید با کارت‌های بانکی متوقف می‌شود.

وی ادامه داد: با وجود آنکه مشتریان از استان‌های مجاور مانند مازندران و گیلان به روستای پنج پیکر می‌آیند، اما هیچ محل اقامت و بیتوته شبانه در روستا پیش بینی نشده است.

ایری گفت: دهیار و اعضای شورا هنوز نتوانسته اند زیباسازی خوبی در روستا انجام دهند و در برخی از زیرساخت‌ها مانند سطل زباله و سرویس‌های بهداشتی با مشکلات زیادی روبرو هستیم.

مدیر پارچه سرای روستای پنج پیکر اضافه کرد: در چند ماه اخیر به دلیل نوسانات قیمت دلار شاهد افزایش قیمت پارچه بوده ایم و همین امر میزان فروش ما را نسبت به سال‌های قبل کاهش داده است.

وی گفت: هم اکنون روستای پنج پیکر به قطب پارچه شمال کشور تبدیل شده لذا باید مدیران شهرستانی و استانی توجه ویژه‌ای به این روستا داشته باشند.


/ بازار

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: