bazarnews

کد خبر: ۱۰۶۲۱۲
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۲:۰۰
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تأکید کرد، این تیم شتاب خوبی در نقل‌وانتقالات داشته، اما روند جذب برخی بازیکنان متوقف شده است و باید تلاش بیشتری صورت بگیرد.

یحیی گل‌محمدی پس از ترک باشگاه پرسپولیس درباره برگزاری جلسه در باشگاه اظهار داشت: جلسه خاصی نداشتم و فقط آمدم پیگیر امور نقل‌وانتقالات باشگاه شوم و ببینم به کجا رسیده است.

وی در مورد عملکرد باشگاه پرسپولیس در نقل‌وانتقالات تصریح کرد: خوب شروع کردیم، ولی باید خوب هم ادامه بدهیم. کار ما تازه شروع شده است. شتاب خوبی در نقل‌وانتقالات داشتیم، اما بحث جذب برخی بازیکنان متوقف شده است و باید برای عقد قرارداد با این نفرات تلاش بیشتری داشته باشیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس راجع به ادامه همکاری با حمید مطهری خاطر نشان کرد: متأسفانه با آقایان فنایی و رحیم‌پور قطع همکاری کردیم و شرایطی به وجود آمد که خودم هم شرمنده شدم. در ادامه همکاری و کاری که در پیش داریم، اجازه بدهید یک مقدار جلوتر برویم و درباره نفرات دیگر خبر خواهد آمد. 

گل‌محمدی در واکنش به نگرانی هواداران بابت شرایط احسان پهلوان یادآور شد: درباره نفرات صحبت نمی‌کنم. تمام هم و غم ما این است که تیم خوبی ببندیم و شرایط خوبی داشته باشیم.

وی درباره شروع تمرینات سرخپوشان و برگزاری اردوی این تیم در خارج از کشور گفت: بستگی به برنامه بازی‌ها دارد، اما شش هفته قبل از شروع لیگ تمرینات را آغاز خواهیم کرد. درباره اردو در خارج از کشور هم برنامه‌ریزی نداشته‌ایم.

برچسب ها: سرمربی ، شتاب ، پرسپولیس
نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: