bazarnews

کد خبر: ۱۰۶۲۴۴
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۰:۰۰
بی‌تردید ایمن‌سازی ساختمان‌های ناایمن باید محقق شود. امیدواریم این مسئله با سرعت جدی پیگیری شود البته اقداماتی در حوزه ارسال اخطار برای ساختمان‌های ناایمن انجام شده، ولی در مجموع امیدواریم در یک زمان‌بندی مناسب و با پیگیری این موضوع، ساختمان‌های ناایمن تهران ایمن‌سازی شود.

مهدی چمران پیش از برگزاری هفتادمین جلسه علنی شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران درباره مصوبه شورای شهر تهران مبنی بر تخصیص ۲۵ درصدی عوارض ساختمانی گفت: در حال حاضر این مصوبه توسط شهرداری تهران اجرایی شده، البته با توجه به مشکلاتی که برای سامانه‌های شهرداری تهران ایجاد شد احتمال تمدید این مصوبه نیز وجود دارد. البته پیش از این نیز شورای شهر تهران به شهرداری این اجازه را داده بود که به مدت ۱۵ روز زمان اجرای این مصوبه را تمدید کند.

وی در خصوص پیگیری موضوع ساختمان‌های ناایمن شهر تهران نیز گفت: قطعا موضوع ساختمان‌های ناایمن تهران موضوعی پیچیده است که در همین رابطه جلساتی نیز با دادستانی برگزار شده است و به نتایج خوبی نیز رسیده‌ایم. بی‌تردید ایمن‌سازی ساختمان‌های ناایمن باید محقق شود. امیدواریم این مسئله با سرعت جدی پیگیری شود البته اقداماتی در حوزه ارسال اخطار برای ساختمان‌های ناایمن انجام شده، ولی در مجموع امیدواریم در یک زمان‌بندی مناسب و با پیگیری این موضوع، ساختمان‌های ناایمن تهران ایمن‌سازی شود.

برچسب ها: چمران ، دوربین ، تهران
نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: