bazarnews

کد خبر: ۱۰۶۳۱۶
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۲
ایلام- علیزاده، نماینده مردم دهلران در مجلس با اشاره به ظرفیت‌های نفت و گاز دهلران گفت: ۹۸ میلیارد تومان در قالب مسئولیت‌های اجتماعی وزارت نفت به دهلران اختصاص یافت.

بهزاد علیزاده ضمن اظهار اینکه از محل مسئولیت‌های اجتماعی وزارت نفت ۹۸ میلیارد تومان در بخش‌های مختلف شهرستان دهلران هزینه می‌شود، تصریح کرد: برای سال ۱۴۰۱ از محل مسئولیت‌های اجتماعی نفت مبلغ ۴۷ میلیارد تومان اعتبار با هماهنگی که با بنیاد مسکن استان و مرکز صورت گرفته بین روستا‌های بخش‌های تابعه شهرستان دهلران از بخش سراب میمه، زرین آباد، بخش مرکزی و موسیان دشت عباس هزینه خواهد شد.

وی تاکید کرد: بیشتر مطالبات مردم روستا‌های استان ایلام در حوزه آب شرب است که با اعتباراتی که برای سال جاری در این حوزه وجود دارد، شاهد رفع مشکلات آب شرب خواهیم بود.

نماینده دهلران در مجلس به مطالبات دامداران در زمینه تامین علوفه اشاره کرد و بیان کرد: با حذف ارز یارانه‌ای مشکلاتی برای کشاورزان بوجود می‌آید، ولی با توجه به تصمیم دولت و تامین ۲۰۰ هزار میلیارد ریال اعتبار از طریق تسهیلات ارزان قیمت و با بهره ۱۰ درصد از متولیان انتظار است دامداران از این تسهیلات بهره‌مند شوند.

علیزاده به خرید دام مازاد و پیگیری از طریق وزیر اشاره و افزود: خرید دام توسط پشتبانی دام در دستور کار است که امیدواریم این موضوع تسریع شود.

/ بازار

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: