bazarnews

کد خبر: ۱۰۶۵۳۶
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۵
گرگان- کاظمیان، مدیرعامل شرکت تعاونی پرتو افکن گنبدکاووس گفت: با توجه به هزینه‌های بالا برای حضور در نمایشگاه‌های بین المللی امیدواریم مسئولان ازتعاونی‌ها برای معرفی تولیدات در عرصه جهانی حمایت کنند.

محسن کاظمیان با بیان اینکه بزرگترین کارگاه تولید وسایل چرمی در گلستان هستیم، اظهار کرد: ۱۰ سال است تعاونی خود را در این زمینه به ثبت رسانده و فعالیت‌های خوبی در این حوزه داریم.

مدبر عامل تعاونی پرتو افکن گنبد کاووس افزود: در این مجموعه آموزش، طراحی و الگوی کشی، برش، دوخت وفروش محصولات انجام می‌شود.

وی با اشاره به اینکه تولیدات این تعاونی از چرم مرغوب و صادراتی و کاملا دست دوز تولید می‌شود، خاطرنشان کرد: تلاش کردیم در این حوزه با متد‌های روز دنیا هماهنگ باشم و برند خود را به دنیا معرفی کنیم.

کاظمیان افزود: برای رسیدن به این هدف حضور در نمایشگاه‌های بین المللی بسیار اهمیت دارد، اما با توجه به هزینه‌های بسیار سنگینی که وجود دارد، امیدواریم مسئولان در این حوزه همراهی با تعاونی‌ها داشته باشند.

مدیرعامل شرکت تعوانی پرتو افکن گنبد ادامه داد: اگر دولت برای حضور تعاونی‌ها در نمایشگاه‌های بین المللی و خارج از کشور حمایت داشته باشد، به توسعه صادرات این بخش‌ها کمک خوبی خواهد کرد.

وی با بیان اینکه این تعاونی در حال حاضر ۱۵۶ دوزنده و پرسنل دارد، افزود: از آنجایی در کار‌های دستی سرعت عمل کم است و با توجه به حجم سفارشات، تعداد دوزنده‌ها را زیاد در نظر گرفتیم که بیشتر آن‌ها از اقشار روستایی هستند.

کاظمیان در خاتمه با بیان اینکه تمام تولیدات چرمی ما دست دوز و با چرم مرغوب تهیه می‌شود، افزود: ظرفیت زیادی برای توسعه صادرات داریم، اما با توجه به اینکه یک شرکت تازه کار هستیم نیاز داریم در نمایشگاه‌های بین المللی برای معرفی برند خود حضور داشته باشیم.


/ بازار

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: