bazarnews

کد خبر: ۱۰۶۸۲۹
تاریخ انتشار: ۱۳ تير ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۶
یک نماینده مجلس در گفتگو با بازارنیوز تاکید کرد؛
سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی هر خونه خبر درباره افزایش قیمت بنزین را از اساس شایعه و کذب بیان کرد.

هر گونه خبر درباره گرانی بنزین از اساس شایعه است

گروه اقتصاد کلان بازارنیوز- سعید ترکاشوند؛ در طول چند هفته‌ اخیر اخبار متعددی درباره گرانی بنزین در فضای مجازی کشور انتشار یافته است؛ این در حالی است که از ماه‌ها پیش، هر گونه خبر پیرامون افزایش قیمت بنزین از سوی وزراء و سخنگوی دولت سیزدهم با قوت هر چه تمام تکذیب و مردود اعلام شده است.


علیرغم تکذیب‌های پی در پی مقامات دولت سیزدهم، در این سوی فضای رسانه کشور، رسانه‌های غربی به منظور ایجاد التهاب و اضطراب در جامعه، با انتشار اخبار نادرست به دنبال القاء گرانی بنزین در ذهن آحاد مردم هستند. در حال حاضر این رسانه‌ها سعی بر این دارند که با استفاده از سناریو گرانی بنزین، اصلاحات اقتصادی دولت سیزدهم را به عنوان مشکل ریشه این موضوع جا بزنند.


«محمد مهدی مفتح» سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در گفتگو با بازارنیوز پیرامون اخبار مرتبط با گرانی بنزین اظهار کرد: در حال حاضر هیچ موضوع و یا مطلبی درباره گرانی بنزین صحت نداشته د و تمامی اخبار مربوط به امر از اساس غلط و شایعه است.


سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه در پاسخ به این سوال که آیا نمایندگان مجلس جلساتی درباره بررسی گرانی بنزین در کمیسیون‌های تخصصی مجلس داشته‌اند یا خیر، گفت: تا کنون کمیسیون برنامه و بودجه جلسه‌ای درباره بررسی این موضوع تشکیل نداده و نخواهد داد و به نظر می‌رسد که در روز و یا ماه‌های آینده نیز چنین جلساتی نه تنها در کمیسیون برنامه و بودجه بلکه در کمیسیون‌های انرژی و یا اقتصادی نیز برگزار نخواهد شد.


گفتنی است که چندی پیش نیز «سید غنی نظری»، دبیر کمیسسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی نیز در گفتگو با بازارنیوز هر گونه خبر درباره گرانی بنزین را از اساس رد و کذب خوانده بود.

 

پایان پیام//

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: