bazarnews

کد خبر: ۱۰۶۸۷۸
تاریخ انتشار: ۱۵ تير ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۸
بوشهر- باستین معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار بوشهر از استقبال سرمایه‌گذاران خارجی از حوزه‌های گردشگری و کشاورزی و صنایع در استان بوشهر برای سرمایه گذاری خبر داد.

علی باستین با اشاره به اهمیت جذب سرمایه‌گذار در استان اظهار داشت: حمایت مسئولان استان از سرمایه گذاری، سبب استقبال و گرایش چشمگیر سرمایه گذاران خارجی برای سرمایه‌گذاری در زمینه‌های مختلف بویژه در زمینه گردشگری و کشاورزی شده است.

وی افزود: در ماه‌های اخیر حمایت گسترده مسئولان استان از سرمایه گذاران، پیگیری برای حل مشکلات واحد‌های تولیدی و سرمایه گذاری‌های موجود، رغبت را برای سرمایه گذاری در استان افزایش داده و شاهد مراجعه سرمایه گذاران توانمند برای سرمایه‌گذاری بویژه در زمینه گردشگری و کشاورزی و صنایع هستیم.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار بوشهر با اشاره به ظرفیت‌ها و فرصت‌های فراوان برای سرمایه گذاری از جمله در زمینه آبزی پروری و فرآوری محصولات شیلاتی، نخیلات و فرآوری خرما، کشاورزی نوین، حوزه گردشگری بویژه گردشگری ساحلی و صنایع پایین دستی نفت و گاز و ... یادآور شد: ما با تمام توان از هر گونه سرمایه گذاری حمایت می‌کنیم و موانع را از پیش پای سرمایه گذار برخواهیم داشت.

وی با ابراز خرسندی از استقبال سرمایه‌گذاران برای سرمایه‌گذاری در استان گفت: این روز‌ها به طور مستمر شاهد حضور سرمایه گذاران توانمند از داخل و خارج از کشور هستیم که امید بخش و نوید دهنده آینده‌ای روشن برای رونق و توسعه استان بوشهر است.

باستین توجه به طرح آمایش سرزمینی و توجه به پراکنش عادلانه سرمایه گذاری‌ها و حفظ مسایل زیست‌محیطی در مسیر توسعه استان را مد نظر و مهم خواند و اضافه کرد: اراده و تاکید ما بر جذب و حمایت از سرمایه گذاری است و در این راستا خود را مکلف به همراهی با کسانی می‌دانیم که می‌خواهند آینده بهتری را در این جغرافیای زرخیز رقم بزنند.


/ بازار

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: