bazarnews

کد خبر: ۱۰۷۲۷۶
تاریخ انتشار: ۰۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۸
درحالی حدود ۱۵ روز از دستور رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی به روابط عمومی این وزارتخانه برای بازدید رسانه‌ها از پروژه‌های نهضت ملی مسکن می‌گذرد که تاکنون اتفاقی در این رابطه روی نداده است.

به گزارش بازارنیوز، رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی ۲۶ تیرماه امسال در آستانه یکسالگی حضور در ساختمان وزارت راه و شهرسازی دستور بازدید اصحاب رسانه از پروژه‌های نهضت ملی مسکن را صادر کرد. وی در توئیتی نوشت:‌

به مدیر روابط عمومی وزارتخانه دستور دادم امکان بازدید از پروژه‌های نهضت ملی مسکن برای اصحاب رسانه را در تمام کشور مهیا کند. شما خبرنگاران، سفیران اطلاع‌رسانی از پیشرفت بزرگترین پروژه عمرانی تاریخ کشور هستید برای راستی‌آزماییِ عملکرد مدیرانم هیچ محدودیتی وجود ندارد.

وزیر راه و شهرسازی پیش از این در ۱۷ تیرماه در توئیتی به شرح زیر از عملکرد برخی رسانه‌ها در خصوص پروژه‌های نهضت ملی مسکن انتقاد کرده بود؛

«تعداد واحد‌های در حال ساخت نهضت ملی مسکن به ۱۵۰۰۰۰۰ نزدیک می‌شود و امپراطوری رسانه‌های ضد دولت سیزدهم اجازه دیده شدن اخبار پیشرفت طرح را نمی‌دهند، آن‌ها که دشمنند. اما تعجبم از رسانه‌های داخلی و خبرنگارانی است که بدون تحقیق اخبار آن‌ها را پوشش می‌دهند و مردم را ناامید می‌کنند.»

انتظار می‌رفت روابط عمومی وزارت راه و شهرسازی در اسرع وقت دستور وزیر راه و شهرسازی را اجرا کند، اما طی ۱۵ روز اخیر برنامه خبری برای بازدید خبرنگاران از پروژه‌های در دست ساخت نهضت ملی مسکن اجرایی نشده است.


/ تسنیم

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: