bazarnews

کد خبر: ۱۰۷۴۱۵
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۰۸
گرگان- منتظری، نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تمرکز نمایندگان و مدیران ارشد استان بر اتمام پروژه‌های اولویت دار، گفت: ثمره تلاش‌ها باید در زندگی مردم مشخص شود.

غلامرضا منتظری اظهارکرد: هم اینک به سرانجام رساندن پروژه هایی مانند پتروشیمی، احیای خلیج گرگان و گردشگری آشوراده، تله کابین گرگان، توسعه نیروگاه علی آبادکتول و راه آهن اینچه برون به آزادشهر به طور ویژه در دستور کار مدیران و مسئولان گلستان در مجلس و دولت است.

نماینده مردم شهرستان های گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی افزود: با پیگیری های انجام شده، هلدینگ خلیج فارس برای سرمایه گذاری در پتروشیمی گلستان وارد میدان شده و پس از اتمام برخی مباحث حوزه مالی و حسابرسی متعلق به شرکت قبلی، فاز اجرایی پتروشیمی را شاهد خواهیم بود.

وی گفت: باید ثمرات و دستاورد های دولت در بخش های مختلف توسط مدیران اجرایی بیان شود، امتناع از ارائه گزارش خدمات را نمی پذیریم و باید در راستای جهاد تبیین، دستاوردهای نظام را بازگو کرد.

منتظری در خصوص تله کابین گرگان هم توضیح داد که مذاکراتی با معاون رییس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست انجام شده و مقرر است تا در موعد مقرر در این خصوص اظهار نظر نهایی ارائه شود.

نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی گفت: خوشبختانه طی یکسال گذشته در بخش بهداشت و درمان و توسعه زیرساخت های بهداشتی و درمانی در گلستان اتفاقات خوبی رقم خورده است و بزودی متوسط سرانه بهره مندی اهالی گلستان از خدمات پزشکی به متوسط کشوری می رسد.


/بازار

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: