bazarnews

کد خبر: ۱۰۷۴۷۴
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۴
ایلام- مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) ایلام گفت: برای ایام اربعین روزانه ۳۰ هزار پرس غذا توسط موکب‌های ستاد اجرایی در مرز مهران توزیع می‌شود.

به گزارش بازارنیوز به نقل از روابط عمومی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام در ایلام، محمد زارع اظهار داشت: خدمت به زائران سیدالشهدا (ع) در راهپیمایی پر شکوه اربعین یکی از جلوه‌های معنوی را پدید آورده و همه دستگاه‌ها باید تمام قد و به صورت جدی پای کار باشند تا در این مدت کوچک‌ترین خللی متوجه زائران نشود.

وی با بیان اینکه بیش از دو میلیون آب معدنی سرد توسط ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، برای زوار امام حسین (ع) در مرز مهران دپو و توزیع می‌شود، افزود: با توجه به شدت گرمای مرز مهران شربت خنک هم به دست زائران می‌رسانیم.

زارع با بیان اینکه که فعالیت موکب‌ها برای ارائه خدمات به زائرین از ۱۹ شهریور شروع و تا سه روز پس از اربعین ادامه دارد، یادآور شد: روزانه ۲۵ تا ۳۰ هزار پرس غذا توسط موکب‌های ستاد اجرایی بین زوار توزیع می‌شود و در طول این مدت از موکب‌های فعال توسط هیات و سایر سازمان‌ها حمایت خواهیم کرد.

وی ادامه داد: علاوه بر این روزانه ۱۰ تن یخ یعنی حدود ۵۰۰ قالب یخ در روز توسط دستگاه تولید و در بین موکب‌ها توزیع می‌شود.

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) ایلام تاکید کرد: ۶۰ دستگاه آب سرد کن از پل زائر تا پایانه مرزی با پیشرفته‌ترین تجهیزات در اختیار زوار قرار گرفته می‌گیرد.

زارع با اشاره به اینکه با توجه به خطر گرمازدگی دو هزارمتر سایه بان در پایانه برکت توسط ستاد اجرایی ایجاد شده است، بیان کرد: گروه‌های جهادی ساماندهی شده برای ارائه فعالیت در موکب‌ها مرز مهران در آماده‌باش کامل باشند.

/بازار

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: