bazarnews

کد خبر: ۱۰۷۹۶۰
تاریخ انتشار: ۲۷ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۷
یک فعال کارشناس بازار سرمایه پاسخ داد؛
یک کارشناس بازار سرمایه ضمن تاکید بر فقدان انگیزه‌های اقتصادی لازم در عرضه سهام استقلال و پرسپولیس، سرمایه‌گذاری در این دو باشگاه را امری احساسی و بدون توجیه اقتصادی بیان کرد.

فیلم|سرمایه‌گذاری در استقلال و پرسپولیس سودآور است یا خیر؟

گروه بورس بازارنیوز- عرفان جابری؛« احسان سلحشوری» کارشناس بازار سرمایه در گفتگو با بازارنیوز پیرامون آینده سهام دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در بازار بورس اظهار کرد: با توجه با مشکلات گوناگون باشگاه استقلال و پرسپولیس،خرید سهام این دو تیم ورزشی را نمی‌توان سرمایه‌گذاری معقولی در بازار بورس توصیف کرد چرا که در حال حاضر همه استقلال و هم پرسپولیس هر دو هم در وضعیت زیان‌دهی قرار دارند و هم اینکه منابع درآمدی غیر شفافی دارند .

 

این کارشناس بورس، واگذاری عجولانه سهام استقلال و پرسپولیس در بورس را اقدامی برای فراری دادن این دو باشگاه از محرومیت فیفا توصیف کرد و گفت: به دلیل فشار‌های متعدد سازمان فیفا بر فدراسیون فوتبال کشور، این دو باشگاه در نهایت تن به خصوصی شدن دادن لذا با توجه به این نکته، عرضه سهام این دو باشگاه را ناشی از انگیزه‌های غیر اقتصادی بیان کرد.

 

 وی تاکید کرد: سرمایه‌گذاری در پرسپولیس و استقلال تنها جنبه احساسی دارد در نتیجه به دلیل انگیزه‌های غیر اقتصادی انتقال سرمایه به این بخش نیز توجیه اقتصادی ندارد.

 

 

پایان پیام//

برچسب ها: سلحشوری ، بورس ، اقتصاد
نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: