bazarnews

کد خبر: ۱۰۸۱۹۰
تاریخ انتشار: ۲۷ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۷
سرپرست شرکت شهر فرودگاهی امام‌خمینی، گفت: بعد از مراسم اربعین حسینی و پایان ماه صفر باز هم پرواز‌های زیارتی از ترمینال «سلام» فرودگاه امام (ره) انجام خواهد شد.

به گزارش بازارنیوز، «سعید چلندری» افزود: با توجه به برنامه‌ریزی انجام شده از تاریخ ۱۲ شهریور تمام پرواز‌های زیارتی از ترمینال یک فرودگاه به ترمینال سلام منتقل شده است.

سرپرست شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی افزود: در همین راستا انتقال زاِئران اربعین از ترمینال سلام به طور کامل انجام شد و بعد از مراسم اربعین حسینی و پایان ماه صفر باز هم انجام پرواز‌های زیارتی از ترمینال سلام تداوم دارد.

چلندری تصریح کرد: قرار است به طور دائمی همه پرواز‌های زیارتی از قبیل پرواز‌های نجف، دمشق و پرواز‌های حج عمره صرفا از ترمینال اختصاصی سلام به عنوان دومین ترمینال در فرودگاه امام انجام شود.

وی همچنین درباره آمار اعزام و پذیرش پرواز‌های ویژه اربعین در فرودگاه امام (ره)، گفت: از تاریخ ۱۲ تا ۲۶ شهریور ۱۴۰ هزار و ۲۲۱ زاِئر با هزار و ۹۵ سورتی پرواز جابجا شدند. همچنین ۸۳ هزار و ۶۴۹ زائر خروجی و ۵۶ هزار و ۵۷۲ زائر ورودی در این بازه زمانی در فرودگاه امام (ره) اعزام و پذیرش شدند.


/ایرنا

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: