bazarnews

کد خبر: ۱۰۸۴۴۳
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۶
معاون وزیر راه و شهرسازی خبر داد؛
مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه از اتمام پروژه ۴ خطه شدن کریدور جاده‌ای شمال - جنوب با بهره‌برداری از ۱۰ کیلومتر باقی‌مانده در محدوده بادرود -کاشان خبر داد.

کریدور سراسری شمال-جنوب ۴ خطه شد

گروه راه و مسکن بازارنیوز؛ «خیرالله خادمی» معاون وزیر راه وشهرسازی و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه اظهار کرد: امروز در فاصله بین محدوده بادرود به کاشان واقع در کریدور شمال به جنوب (تهران به بندرعباس) آخرین قطعه به طول ۱۰ کیلومتر که باقی مانده بود، خوشبختانه به اتمام رسید و زیر ترافیک قرار گرفت.


معاون وزیر راه وشهرسازی با بیان اینکه با اتمام این قطعه عملا کریدور سراسری شمال به جنوب به صورت چهارخطه بزرگراهی زیر بار رفت و مورد استفاده مردم قرار می‌گیرد، افزود: در محدوده بادرود به کاشان به واسطه دوخطه بودن این دو مسیر، مردم این دو منطقه شاهد حوادث زیادی بودند. با بهره‌برداری از این محدوده چهارخطه علاوه بر افزایش ظرفیت ایمنی تردد برقرار خواهد شد.


وی یادآور شد: حدود ۱۰ میلیارد تومان اعتبار برای اتمام این ۱۰ کیلومتر از محل منابع اعتباری تملک دارایی پیوست قانون بودجه هزینه شد و پروژه هم طی ۱۸ ماه مطابق برنامه زمان‌بندی ساخته شد و زیر ترافیک قرار گرفت.

 

پایان پیام//

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: