bazarnews

کد خبر: ۱۰۹۱۰۹
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۴۰۱ - ۰۹:۱۳
همدان - معاون بهره برداری و توسعه شرکت آب و فاضلاب استان همدان از شناسایی و قطع ۷۷۳ رشته انشعاب غیر مجاز در شش ماهه ابتدایی سال جاری توسط شرکت آب و فاضلاب خبر داد.

به گزارش بازارنیوز و به نقل از روابط عمومی آبفای استان همدان، حمید رضا نیکداد ضمن ارائه گزارشی در خصوص برخی اقدامات انجام شده در شش ماهه نخست سال جاری گفت: طی شش ماهه نخست سال جاری ۱۳۱ کیلومتر از نشتی‌های نامرئی شبکه توزیع شناسایی و بر همین اساس ۵.۵ لیتر بر ثانیه نشتی شبکه توزیع در این مدت امکان مرتفع شد.

وی همچنین از شناسایی ۱۵ هزار و ۳۸۰ رشته نشتی نامرئی در انشعابات خبر داد و اعلام کرد: پس از نشت‌یابی و رفع نشت در انشعابات مذکور از هدر رفت ۴۴.۱ لیتر بر ثانیه آب جلوگیری شد.

نیکداد در ادامه به موضوع بازسازی، نوسازی و تعویض بیش از ۱۰ کیلومتر لوله فرسوده خطوط انتقال در شش ماهه نخست سال جاری اشاره کرد و اظهارداشت: در این مدت توسعه بیش از ۱۶ کیلومتر شبکه توزیع و اصلاح و بازسازی و استاندارد سازی یک هزار و ۴۱۸ رشته انشعاب نیز عملیاتی شد.

وی با بیان اینکه همچنین در مدت مذکور تعداد کل خرابی‌ها و اتفاقات خطوط انتقال ۹۱۰ مورد اعلام شد، بیان کرد: در این مدت ضمن شناسایی انشعابات غیر مجاز نسبت به قطع ۷۷۳ رشته انشعاب غیر مجاز اقدام کردیم.

وی همچنین از تعویض ۶ هزارو ۸۷۱ مورد کنتور خراب مشترکین در شش ماهه نخست سال جاری خبر داد.

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: