bazarnews

کد خبر: ۱۰۹۴۸۷
تاریخ انتشار: ۳۰ آبان ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۴
در گفتگو با بازارنیوز مطرح شد؛
مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان بورس، استعفای رئیس این سازمان از سمت خود را منوط به تایید نهایی شورای عالی بورس عنوان کرد.

استعفای «عشقی» در انتظار تایید شورای عالی بورس

گروه بورس بازارنیوز- سعید ترکاشوند؛ در نخستین ساعت‌‎های صبح امروز (دوشنبه ۳۰ آبان) خبر مبنی بر استعفای «مجید عشقی» رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار در فضای رسانه‌ای کشور منتشر شد. گمانه زنی‌های مطرح شده پیرامون این موضوع، از انتخاب «محمد رضوانی‌فر» مدیرعامل پیشین شستا به عنوان متصدی جدید بازار سرمایه حکایت دارد.


در همین خصوص «محمدهادی سلیمی زاده» مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان بورس و اوراق بهادار در گفتگو با بازارنیوز پیرامون صحت و سقم کناره‌گیری عشقی اظهار کرد: در حال حاضر رئیس سازمان بورس استعفای کتبی خود را نوشته، اما متن این نامه هنوز به صورت رسمی تحویل شورای عالی بورس نشده است.


مدیر روابط عمومی سازمان بورس افزود: زمانی که متن نامه کناره‌گیری به شورای عالی بورس تحویل داده شود، بر اساس قانون، اعضا موکلف به اعمال استعفا می‌شوند؛ در این بین ممکن است که اعضای شورای عالی بورس با انجام برخی رایزنی‌ها، رئیس سازمان بورس را از تحویل نامه استعفا منصرف سازند.


وی در پایان تاکید کرد: رسمیت استعفای رئیس سازمان بورس منوط به تایید نهایی شورای عالی بورس است، در غیر این صورت هیچ اتفاق یا خبری را نمی‌توان به عنوان کناره‌گیری قطعی تلقی کرد.


پایان پیام//

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: