bazarnews

کد خبر: ۱۰۹۶۸۴
تاریخ انتشار: ۲۶ آذر ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۲
فروش فوق‌العاده صنوف ویژه ایام شب یلدا برگزار می‌شود

فروش فوق‌العاده صنوف ویژه ایام شب یلدا از ۲۶ آذر الی ۵ دی ۱۴۰۱ برگزار می‌شود.

اتاق اصناف ایران، فروش فوق‌العاده اصناف ویژه شب یلدا را با محوریت اتاق‌های اصناف سراسر کشور و اتحادیه‌های صنفی آجیل و خشکبار، قنادان، میوه و تره بار، گل و سایر اتحادیه‌های مرتبط در سراسر کشور برگزار می‌کند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی اتاق اصناف ایران، با توجه به به نزدیکی شب یلدا و به منظور تکریم مردم و تامین آرامش و ثبات بازار و همچنین حمایت از اصناف منصف در این برهه از شرایط اقتصادی ناشی از رکود و تورم، فروش فوق‌العاده صنوف ویژه ایام شب یلدا برگزار می‌شود.

مردم می‌توانند برای خرید و استفاده از مزایای این فروش فوق‌العاده و تخفیف‌ها از آن دسته واحد‌های صنفی که پوستر «فروش فوق‌العاده صنوف ویژه ایام شب یلدا» را نصب کرده‌اند، خرید کنند.

بر اساس این گزارش، از آنجایی که این جشنواره با محوریت اتاق‌های اصناف و اتحادیه‌های صنفی منتخب سراسر کشر برگزار می‌شود، اتاق اصناف ایران با انتشار شیوه‌نامه‌ای از تشکل‌های صنفی خواسته است نسبت به اجرای شیوه‌نامه مذکور که در ادامه پیوست می‌شود، اقدام کنند.

این طرح با واگذاری مسئولیت‌های اجرایی به صورت اتحادیه محور طراحی شده و از اتحادیه مرتبط انتظار می‌رود همراهی و هدایت و نظارت کافی را بر اجرای بهینه این طرح معمول دارند.

همچنین اضافه می‌شود: واحد‌های صنفی متقاضی مشارکت در این فروش فوق العاده نیز جهت اخذ مجوز مشارکت لازم است به اتحادیه صادرکننده پروانه کسب خود مراجعه کنند.

برای دریافت پوستر و شیوه نامه مروبطه به لینک https://otaghasnafeiran.ir/yalda ۰۱/ مراجعه فرمایید.

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: