bazarnews

کد خبر: ۱۰۹۷۳۰
تاریخ انتشار: ۳۰ آذر ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۰
دبیرکل کانون صرافان:
دبیر کل کانون صرافان گفت: برخی اخباری که در فضای مجازی مبنی بر خارج شدن دلار‌های سفید از چرخه معاملاتی و فاقد ارزش بودن این نوع اسکناس گفته شده یک شایعه بی‌اساس است که برای ایجاد دغدغه برای خریداران ارز از صرافی‌ها می‌باشد.

حذف دلار‌های سفید از چرخه معاملاتی کذب است

به گزارش بازارنیوز به نقل از کانون صرافان،«کامران سلطانی‌زاده» دبیرکل کانون صزافان اظهار کرد: برخی اخباری که در فضای مجازی مبنی بر خارج شدن دلار‌های سفید از چرخه معاملاتی و فاقد ارزش بودن این نوع اسکناس گفته شده یک شایعه بی‌اساس است که برای ایجاد دغدغه برای خریداران ارز از صرافی‌ها می‌باشد.


دبیرکل کانون صرافان افزود: این اخبار بر اساس گزارش جعلی از خبرگزاری‌های رسمی به نقل از بانک مرکزی آمریکا پخش شده بود. هرگاه هر ارزی بخواهد از چرخه معاملاتی خارج گردد بازده زمانی حدود یک دهه یا بیشتر برای جمع‌آوری آن ارز داده می‌شود.


وی خاطرنشان کرد: به کلیه هموطنان اطمینان می‌دهیم تمامی ارز‌های خریداری شده از صرافی‌های مجاز تحت نظر بانک مرکزی دارای صحت و ضمانت کامل می‌باشد وهیچ دغدغه‌ای از این لحاظ نداشته باشند. هموطنان می‌توانند هرگونه سوالی در این مورد را با کانون صرافان مطرح نمایند.

 

پایان پیام//

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: