bazarnews

کد خبر: ۱۰۹۷۳۹
تاریخ انتشار: ۰۳ دی ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۹
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از شرکت فناوری اطلاعات رفاه ایرانیان به عنوان شبکه ملی پشتیبان طرح کالابرگ الکترونیکی بازدید کرد.

بازدید وزیر کار از شرکت فناوری اطلاعات رفاه ایرانیان

به گزارش بازارنیوز به نقل از مرکز روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، «سیدصولت مرتضوی» با حضور در شرکت فناوری اطلاعات رفاه ایرانیان در جریان آخرین روند اجرای آزمایشی طرح کالابرگ الکترونیکی قرار گرفت.


در بازدید وزیر رفاه از مرکز مانیتورینگ رصد اجرای طرح کالابرگ، کارشناسان این مجموعه، به تشریح نحوه عملکرد سامانه طرح کالابرگ و میزان استقبال یارانه‌بگیران استان هرمزگان پرداختند.


دولت به‌منظور تقویت سلامت غذایی خانوار‌ها این امکان را برای آن‌ها ایجاد می‌کند که به اعتبار یارانه بتوانند یک ماه زودتر کالا‌های اساسی را خریداری کنند.


طرح کالابرگ الکترونیک در حال پیاده سازی مقدمات اجرا در استان هرمزگان است. این امکان برای تمام جامعه یارانه‌بگیر هرمزگان پس از اطلاع‌رسانی از سوی رسانه‌های کشوری و استانی فعال خواهد شد و نیاز به هیچ اقدامی نیست.


استفاده از اعتبار از طریق تمامی کارت‌های بانکی به نام سرپرست خانوار، امکان‌پذیر خواهد بود و در مورد کالا‌های مشمول طرح نیز الزامی به خرید یک نشان تجاری مشخص نیست و افراد می‌توانند از گروه کالایی اعلام‌شده و از هر نشان تجاری دلخواه، خرید خود را انجام دهند.

 

پایان پیام//

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: