bazarnews

کد خبر: ۱۰۹۸۹۰
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۷
وزیر راه و شهرسازی خبر داد؛
وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه ارتقای فناورانه ومردم پایه از اهداف و اولویت‌های این وزارتخانه است از افزایش انتصاب بانوان توانمند در سمت‌های مدیریتی خبر داد.

انتصاب بانوان در مناصب مدیریتی

به گزارش بازارنیوز به نقل از وزارت راه و شهرسازی، مهرداد بذرپاش که امروز در مراسم جشن میلاد با سعادت بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س) در ساختمان شهید دادمان سخن می‌گفت، تصریح کرد: برای طرح نظام مسائل وزارتخانه، ارائه راه حل و اجرای راه حل‌ها آماده دریافت پیشنهاد‌ها و خلاقیت‌ها و ابتکارات بانوان شاغل در حوزه راه و شهرسازی هستیم و هر کارمندی را مشاور خود می‌دانم.


وزیر راه و شهرسازی تأکید کرد: این وزارتخانه یکی از محرک‌های تولید و پیشران پیشرفت می‌تواند باشد و هر چه از روش‌های فناورانه‌تر و مردم پایه‌تر بیشتر استفاده کند می‌تواند خدمات با کیفیت ارائه کند.


بذرپاش با تأکید بر اینکه برای داشتم سازمانی سرزنده و سرزنده‌تر از قبل لازم است بانوان یاری گر وزارتخانه باشند، بیان داشت: وزارتخانه هر چه پویا تر، سزنده تر، بلندپروازنه‌تر و با نشاط‌تر از گذشته باشد در ارائه خدمات موفق خواهد بود و برای رسیدن به پویایی بیشتر با یکدیگر عهد ببندیم.


وی در ادامه تأکید کرد: شناسنامه ملت ایران داشتن الگویی حسنه برای زن مسلمان است و این جلوه مقدسی است که بانوان ایرانی را با این خصلت می‌شناسیم.


وزیر راه و شهرسازی اذعان کرد: در کنار وظایف مادری، وظایف همسری و نگهداری و حفاظت از کانون خانواده نتوانستیم متناسب با اهمیت این وظایف جلوه زیباتری و بهتری از بانوی ایرانی را معرفی کنیم و در این زمینه زبان ما قاصر بوده و نتوانستیم آنچه که را که در خور است در این خصوص بیان کنیم.


بذرپاش در مراسم جشن میلاد با سعادت بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س) که با حضور بانوان ستاد وزارت راه و شهرسازی و مشاوران امور بانوان سازمان و شرکت‌های تابعه برگزار شده بود، تصریح کرد: لازم است از ابتکارات همکاران خانم در حل مشکلات وزارتخانه استفاده شود و از دریافت پیشنهاد‌ها در اصلاح ساختاری وزارت راه و شهرسازی استقبال می‌کنیم.

 

پایان پیام//

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: