bazarnews

کد خبر: ۱۱۱۲۴۲
تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۴۰۲ - ۰۸:۳۴
بازارنیوز گزارش می‌دهد؛
بازار طلا در هفته نخست مهر ماه به دلیل کاهش ۳۰ دلاری انس جهانی طلا با کاهش قیمت همراه بود؛ بازار ارز هم در این هفته به مانند هفته‌های قبل شرایط با ثباتی را تجربه کرد.

پادکست| تحلیل بازار طلا و ارز در هفته چهارم شهریور/ روند بازار‌ها در هفته آینده چگونه است؟

گروه بانک و بورس بازارنیوز- سعید ترکاشوند؛ بازار ارز در هفته نخست مهر ماه روند تقریباً با ثباتی را شاهد بود. در این هفته قیمت هر دلار آمریکا در بازار غیررسمی، همچنان در کانال ۴۹ هزار تومان قرار داشت. بازار طلا و سکه هم در این هفته به دلیل کاهش ۳۰ دلاری قیمت انس جهانی طلا شاهد افت قیمت و داد و ستد بود و به واسطه همین امر شرایط با ثباتی را تجربه کرد.


انتشار خبری غیرواقعی درباره اجازه رهبر انقلاب برای مذاکره مستقیم با آمریکا، سفر مجدد رئیس کل بانک مرکزی به قطر، اظهار سخنگوی وزارت خارجه قطر از احتمال دست یابی به توافقی جدید و همچنین آغاز عملیات بانکی برای استفاده از منابع ارزی آزاد شده از جمله اخبار موثر بر بازار ارز در این هفته بود.


«قدرت الله امام وردی» کارشناس اقتصادی و همچنین «محد کشتی آرای» رئیس سابق اتحادیه طلا و جواهر تهران به تشریح ابعاد وضعیت بازار‌های طلا و ارز در در هفته نخست مهر ماه پرداختند. جزئیات تحلیل این کارشناس‌های اقتصادی را در پادکست زیر بشنوید.  
پایان پیام//

نام نویسنده:
خبرهای مرتبط
نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: