bazarnews

کد خبر: ۱۱۱۲۴۸
تاریخ انتشار: ۰۸ مهر ۱۴۰۲ - ۰۸:۵۶

 

سه فروشگاه آنلاین معتبر خرید و فروش شمش نقره

جایگاه شمش نقره در سرمایه گذاری

شمش نقره در وزن های مختلفی ساخته و به بازار عرضه میشود که برند های متفاوتی نیز دارد.

شمش نقره خالص با عیار  999 در بازار خرید و فروش میشود. یکی از اصلی ترین دغدغه‌های افراد هنگام خرید شمش طلا و نقره، داشتن اعتبار است که با توجه به خرید شمش نقره از فروشندگان معتبر و دارای جواز میتوان بهترین و معتبر ترین خرید شمش نقره را داشت . از لحاظ قیمتی نیز  شمش نقره امارت و ترکیه ای 25 درصد، از نقره ساچمه ای بالاتر است و شمش نقره سوئیسی 25 درصد، بالاتر از نقره ساچمه ای است. اما برای سرمایه گذاری شمش نقره گزینه بسیار مناسبی است و از طرف کارشناسان سرمایه خرید شمش نقره بسیار توصیه میشود.

در ایران شمش نقره ترکیه ای از محبوبیت بیشتری برخوردار است و بهترین نوع شمش نقره در سایت زکوین برند های ترکیه ای هستند و بر خلاف ساچمه در شمش نقره تقلب بسیار محدود میباشد.

یکی از معروفترین برند های شمش ترک نیز  Nadir Metal Rafineri نام دارد و بهترین خرید شمش نقره از این برند را سرمایه گذاران میتوانند با خرید شمش های نقره این برند از فروشندگان معتبر داشته باشند.

 

 

سه فروشگاه آنلاین معتبر خرید و فروش شمش نقره

 

دلایل خرید شمش نقره

نوسان قیمت نقره نسبت به قیمت طلا در بسیاری از مواقع نرخ بالاتری دارد به دلیل همین نوسان قیمت بالای نقره کارشناسان امروزه به اختصاص ۳۰ درصد از سبد سرمایه گذاری طلایی در فلزات گرانبها به نقره، تاکید فراوانی دارند .زیرا این نوسان بالای قیمت نقره  به نسبت ، قیمت طلا باعث میشود که سرمایه گذاران در کوتاه مدت سود مناسبی دریافت کنند و اختصاص دادن  بخشی از سبد سرمایه گذاری طلایی به نقره باعث میشود که سرمایه گذاران  در انواع مختلفی از مسکوکات فلزات گرانبها سرمایه گذاری کرده باشند و ریسک سرمایه گذاری در یک منبع  سرمایه گذاری را متحمل نشوند .

از جمله دیگر دلایل خرید شمش نقره میتوان به  نکات زیر اشاره کرد:

  • نقره مانند طلا جزوی از فلزات سرمایه ای و گرانبها میباشد.
  • ارزشمند ترین سکه های ضرب شده در روزگاران کهن سکه های نقره بوده اند
  • نقره کاربرد صنعتی نیز دارد و تقاضای بالاتری برای آن است.

با توجه به نکات گفته شده و نظر کارشناسان سرمایه گذاری ، سرمایه گذاری در  شمش نقره و اختصاص بخشی از سرمایه به  خرید شمش نقره میتواند کمک شایانی به ارتقا سرمایه ، سرمایه گذاران داشته باشد .

معتبر ترین سایت های فروش آنلاین نقره

برای خرید شمش نقره باید به این نکته توجه داشت که شمش نقره را از فروشندگان معتبر و دارای مجوز از اتحادیه طلا و سکه خریداری کرد تا از عیار و اصالت  شمش نقره خریداری شده اطمینان حاصل کنید .

در این مقاله ما 3 سایت معتبر برای خرید نقره را جمع آوری کرده و در اختیار شما قرار خواهیم داد

  • سایت نقرا دات کام به آدرس https://noghra.com/ یکی از سایت های معتبر فروش شمش نقره میباشد.
  • زکوین به آدرس https://zcoinn.com/silverbar/ : صرافی فلزات گران بها زکوین یک فروشگاه آنلاین شمش نقره میباشد که شمش های نقره ترک با برند های شمش نقره نادیر Nadir و IGR شمش نقره آلتین ترکیه را عرضه میکند. دپارتمان نقره سایت زکوین شمش نقره را با فاکتور رسمی به فروش میرساند. فروش شمش یک کیلویی نقره از محصولات اصلی سرمایه گذاران در سبد خرید نقره و سیلور میباشد.
  • کافه سیلور به آدرس https://www.cofesilver.com/ از فروشگاه های فروش شمش نقره میباشد که شمش نقره را به فروش میرساند.

خرید شمش نقره برای سرمایه گذاری بلند مدت با توجه به نمودار های نکنیکال نقره جهانی و تحلیل فاندامنتال نقره یکی از توصیه های اصلی موسسه سیلور https://www.silverinstitute.org/ میباشد که بایستی در سبد سرمایه گذاری حتما به خرید و نگهداری شمش نقره تاکید نمود. 

خبرهای مرتبط
نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: