bazarnews

کد خبر: ۱۱۱۹۰۳
تاریخ انتشار: ۰۹ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۹:۵۱
ویپ یا همان سیگار الکترونیکی، که امروزه طرفداران بسیار زیادی به خصوص در میان نسل جوان پیدا کرده است، دارای انواع مختلفی می‌باشد. تقریبا می‌توان این طور گفت که، به بسیاری از افرادی که قصد دارند سیگار کشیدن خود را ترک نمایند، پیشنهاد می‌شود که مدتی از ویپ به جای سیگار، استفاده کنند چرا که ضرر کم تری نسبت به سیگار دارد.

 

جویس چیست؟ نحوه استفاده جویس به صورت کامل

 

 

ویپ‌ یا همان سیگار الکترونیکی ، که امروزه طرفداران بسیار زیادی به خصوص در میان نسل جوان پیدا کرده است ، دارای انواع مختلفی می باشد . تقریبا می‌ توان این طور گفت که ، به بسیاری از افرادی که قصد دارند سیگار کشیدن خود را ترک نمایند ، پیشنهاد می ‌شود که مدتی از ویپ به جای سیگار ، استفاده کنند چرا که ضرر کم تری نسبت به سیگار دارد ، اما به این معنا نیست که ویپ به طور کلی هیچ ضرری ندارد ، و در اصل هدف این نیست که با ترک سیگار ، فرد به ماده ای دیگر اعتیاد پیدا کنند . در واقع ، می توان این طور گفت که : به این خاطر گفته می شود که ویپ ضرر کم تری نسبت به سیگار دارد که ، مونوکسید کربن و قطران در این ابزار تولید نمی شود . به عبارت بهتر ، صرفا این ابزار شبیه ساز سیگار می باشد . حال ممکن است این سوال برای برخی از افراد پیش آید که ، ایجوس چیست ؟ در خصوص پاسخ به این سوال باید افزود که : مایعی در ویپ وجود دارد ، که این مایع که در ویپ به بخار تبدیل می شود ، ایجوس است ، ایجوس در واقع همان ترکیب PG , VG و عطر های مصنوعی است ، به این صورت که زمانی که فرد ویپ را روشن می کند طی یک فرایندی مایع موجود در این ابزار به وسیله کویل گرم خواهد شد ، و بخاری از این فرایند به وجود خواهد آمد ، که فرد آن را استنشاق می نماید .

به عبارت دیگر باید افزود که ، در هر دستگاه ویپ ، با هر اندازه و سبکی ، باید حتما مایع جویس برای ویپ وجود داشته باشد تا این بخار تولید شود . البته شایان ذکر است که ، آب موجود در ویپ ، در طعم های مختلفی وجود دارد که هر فرد با هر سلیقه ای ، می تواند از هر یک از این طعم های گوناگون ، استفاده کند . می توان این طور گفت که ، این که ایجوس دارای چه طعمی باشد یا حتی این مسئله که PG و یا حتی نیکوتین ویپ ، چه اندازه باشد ؛ کاملا امری اختیاری و نسبی است ، که از هر فرد نسبت به فرد دیگر متفاوت است ، ولی موضوعی که در این میان بسیار مهم می باشد این است که ؛ گلیسیرین گیاهی جز لاینفک ویپ می باشد و باید حتما وجود داشته باشد .

 

تنوع طعم های ویپ

 

یکی از شیرین ترین و لذت بخش ترین مسائل برای افرادی که از ویپ استفاده می کنند ، بحث انتخاب طعم ایجوس می باشد . و از طرفی نیز ، برای افرادی که تمایل دارند از ویپ استفاده نمایند ، این بحث که کدام یک از طعم ها سبک تر است و یا اصلا ، کدام یک از طعم ها محبوب تر از طعم های دیگر است ، بحث برانگیز می باشد . در واقع همان طور که در فوق نیز به این مطلب اشاره شد ، ایجوس دارای طعم های متنوع و گوناگونی است ، که از جمله پر طرفدار ترین طرح ها عبارت است از :

۱ / طعم سبک تنباکو : بسیاری از افرادی که قصد ترک سیگار را دارند ، از ایجوس با طعم تنباکو استفاده می کنند . چرا که ایجوس با طعم تنباکو ، به این قبیل افراد کمک شایانی در دوری و استعمال نکردن سیگار می نماید . بنابراین می توان گفت که ، ایجوس با طعم تنباکو ، گزینه بسیار مناسبی برای افرادی است که قصد ترک سیگار را دارند .

۲ / طعم خاص منتول : طعم منتول ، از دیگر طعم های پر طرفدار ایجوس ویپ می باشد . اگر فردی از طعم های خنک لذت می برد ، ایجوس منتول پیشنهاد بسیار عالی و شگفت انگیز برای او ، خواهد بود .

۳ / طعم پر طرفدار میوه ها : طعم میوه ها نیز ، جزء پر طرفدار ترین و بهترین طعم ها در میان افرادی است که از ویپ استفاده می کنند . در واقع برخی از طعم های میوه ها ، به صورتی است که گویا فرد دقیقا در حال استفاده از آن میوه های تازه و خوش طعم است . و در مقابل برخی ، برخی دیگر از طعم ها ، مزه ای همچون آب نبات آن میوه ها ( همچون : مرکبات ، و ... ) را دارد .

۴ / طعم تکرار نشدنی و خاص نوشیدنی ها : طعم نوشیدنی ها ، یکی از محبوب ترین طعم ها در میان ویپر ها است . که شامل طعم های خاص و پر طرفداری همچون : نوشابه ، قهوه ، چای ، شیر توت فرنگی ، و .... می شود .

۵ / طعم دسر ها : در خصوص ایجوس دسر ها باید افزود که : این طعم همچون طعم تنباکو و یا حتی انواع طعم های میوه ها ، ساده و سبک نیست . در واقع ، بسیاری از افرادی که سال ها از ویپ استفاده می کنند ، شاید تمایل داشته باشند که برای تنوع از طعم های پیچیده تری نیز بهره ببرند . طعم های منحصر به فرد و خاصی همچون : کلوچه ، کاستارد ، بستنی ، دونات ، و ... که از پر طرفدار ترین طعم ها می باشند .

۶ / طعم خاص و محبوب آب نبات : یکی از نوستالژیک ترین طعم های ایجوس ، طعم خاص و خاطر انگیز آب نبات می باشد . طعمی محبوب ، برای افرادی که علاقمند به طعم های شیرین و دلچسب دارند .

لازم به ذکر است که : بسیاری از افراد طعم های مختلف ایجوس را با یک دیگر ترکیب می نمایند و استفاده می کنند تا طعم دلخواه و محبوب خود را ، بیابند . حال پیشنهادی که می توان به این قبیل افراد داد ، این است که ایجوس های طعم میوه ای را با یک دیگر ترکیب نمایند ، تا طعم های خاص تر و بهتری به وجود آید .

 

خبرهای مرتبط
نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: