bazarnews

کد خبر: ۱۱۲۲۹۷
تاریخ انتشار: ۰۳ تير ۱۴۰۳ - ۱۳:۱۲
«یوسفی» گفتگو با بازارنیوز مطرح کرد؛
دبیر هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به آخرین اقدامات صورت گرفته برای تعیین تکلیف اعضای کمیسون‌های تخصصی مجلس، ادامه بلاتکلیفی این موضوع خبر داد.

گروه اقتصاد کلان بازارنیوز- سعید ترکاشوند؛ نزدیک به یک ماه از زمان آغاز به کار مجلس دوازدهم می‌گذرد، اما با این حال هنوز ترکیب اعضای کمیسیون‌های تخصص آن مشخص نشده است. «مجتبی یوسفی» دبیر هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفتگو با بازارنیوز پیرامون آخرین وضعیت ترکیب کمیسون‌های تخصصی مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: هنوز اعضای این کمیسیون‌ها مشخص نشده است، قرار بود که در صبح روز گذشته جلسه‌ای با این موضوع بین نایب رئیس مجلس و روسای شعب برگزار شود تا پس از بررسی برخی موارد مورد نتایج مربوط به این مسئله را اعلام کند که هنوز برگزار نشده است.

ادامه بلاتکلیفی کمیسون‌های تخصص مجلس/ مرخصی قالیباف تاثیر بر این موضوع دارد؟
دبیر هیئت رئیسه مجلس همچنین درب پاسخ به این سوال که آیا مرخصی قالیباف به عنوان رئیس مجلس تاثیری در تاخیر تعیین تکلیف این موضوع داشته است یا خیر، گفت: افزود: این موضوع تاثیری ندارد، زیرا اکنون سایر اعضای هیئت رئیسه مجلس مشغول به فعالیت هستند.


وی همچنین درباره برخی اسامی مطرح شده برای ریاست کمیسون‌های تخصصی مجلس هم توضیح داد: هنوز اعضای این کمیسون‌ها مشخص نشده است؛ لذا، بیان برخی اسامی برای ریاست آن‌ها صرفا یک گمانه‌زنی تلقی می‌شود.


گفتنی است؛ برخی شنیده‌های خبرنگار بازارنیوز حاکی از آن است که «سید شمس الدین حسینی» و همچنین غلامرضا تاجگردون به عنوان رئیس کمیسون‌های اقتصادی و برنامه و بودجه انتخاب خواهند شد.


پایان پیام//

نام نویسنده:
خبرهای مرتبط
نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: