bazarnews

کد خبر: ۳۲۵۵۹
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۹
آئودی یکی از برندهای مطرح خودروسازی است که عاشقان و هوادارن زیادی را دارد، حتی در ایران، آئودی هم می‌توانست جزو خواستنی‌ترین برندهای بازار باشد اما به دلیل غیبت این شرکت، بازی به دست بعضی از رقبای کره‌ای و آلمانی دیگر در ایران افتاد.
بازار نیوز - این شرکت به تازگی تبلیغی از محصولات خودش منتشر کرده که جالب و دیدنی است. فضای این تبلیغ فانتزی است و در همین محیط، آئودی سعی کرده با ظرافت، اوج فناوری خودش را به مخاطب نشان دهد و به رخ رقبا بکشد. در ادامه می‌توانید این کلیپ تبلیغاتی را ببینید:
 

 
تمرکز آئودی بیشتر روی مفهوم سیستم رانندگی خودکار در محصولات جدیدش است. به لطف حضور این سیستم، احتمال بروز تصادف کم‌تر می‌شود؛ چراکه سیستم خودرو می‌تواند بعد از تشخیص موانع در فاصله‌ی کم، واکنش‌های به‌موقع و منطقی از خود نشان دهد. بنابراین حتی اگر راننده نتواند کنترل خودرو را در لحظات حساس به دست بگیرد، خود اتومبیل می‌تواند از تهدید خطر در امان بماند. 
 
خیلی از خودرودوستان باور دارند که ماشین یعنی کنترل تمام و کمال راننده بر آن، یعنی حداکثر تسلط راننده بر ماشین. پیشرفت و بلوغ اتومبیل‌های خودران باعث کاهش تصادفات می‌شود ولی شما کدام سبک رانندگی را بیشتر می‌پسندید؟ رانندگی با ماشینی که شما فرمان‌روایش هستید یا ماشینی که خودش بطور هوشمند هدایت شود؟
نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: