bazarnews

کد خبر: ۳۷۴۱۴
تاریخ انتشار: ۱۳ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۹
کاهش نرخ مرغ در بازار
رئیس اتحادیه پرنده و ماهی از کاهش قیمت مرغ به ۹۸۵۰ تومان در بازار خبر داد، دلیل این اتفاق افزایش عرضه مرغ دولتی به بازار است.

به گزارش بازارنیوز به نقل از مهر، مهدی یوسف خانی از کاهش قیمت مرغ در بازار نسبت به هفته های گذشته خبر داد و گفت: قیمت این کالا در مراکز خرده فروشی به ۹۸۵۰ تومان رسیده است.

وی افزود: قیمت مرغ گرم در عمده فروشی درب کشتارگاه ۸۸۵۰ تومان و توزیع درب واحدهای صنفی  ۹۰۵۰   تومان، خرده فروشی ۹۸۵۰ تومان و خرده فروشی مرغ شمال ۹۳۰۰ تومان است.        

به گفته یوسف خانی قیمت عمده مرغ کشتار شمال در میدان بهمن   ۸۴۰۰ تومان است.  

وی گفت: همکاران ما توجه کنند  قیمتهای اعلامی فوق نرخ استعلامی بوده و آنان می توانند با توجه به فاکتور خرید رسمی و با احتساب ۱۰ درصد سود اقدام به فروش کنند.

 دلیل اینکه قیمت مرغ در بازار روند کاهشی گرفته افزایش عرضه مرغ دولتی به بازار است در این زمینه چندی قبل حمید ورناصری، مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام   با بیان اینکه برای تنظیم بازار مرغ، مرغ منجمد و مرغ گرم به طور گسترده در غرفه های میادین و فروشگاه های زنجیره ای عرضه شده و همچنان نیز این کار انجام می شود، به خبرنگار مهر گفته بود: در پی این کار قیمت مرغ در عمده فروشی ها حدود ١٢٠٠ تومان کاهش یافت.

به گفته این مقام مسئول حدود یکماه است مرغ گرم  در میادین به قیمت ٨١٠٠ تومان و مرغ منجمد ٦٣٥٠ تومان و برای مصرف کننده ٦٧٥٠ تومان عرضه می شود.

برچسب ها: کشاورزی ، مرغ ، قیمت مرغ
نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: