bazarnews

کد خبر: ۳۷۴۵۸
تاریخ انتشار: ۱۴ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۸
علیرغم اینکه دولت اول روحانی در آغاز تبلیغات انتخاباتی خود انتقادات تندی به دولت دهم بدلیل پرداخت یارانه وارد کرد و حتی شخص روحانی قول داد: " آنچنان رونقی بوجود بیاورم که مردم نیازی به ۴۵ تومان یارانه نداشته باشند"! اکنون دولت وی به وضعیتی دچار شده که با گرفتن اختیارات در طرحی پنهانی در صدد افزایش یارانه‌ها از مهرماه ۹۷ برآمده است!

به گزارش بازارنیوز به نقل از خبرگزاری فردا: علیرغم اینکه دولت اول روحانی در آغاز تبلیغات انتخاباتی خود انتقادات تندی به دولت دهم بدلیل پرداخت یارانه وارد کرد و حتی شخص روحانی قول داد: " آنچنان رونقی بوجود بیاورم که مردم نیازی به ۴۵ تومان یارانه نداشته باشند"! اکنون دولت وی به وضعیتی دچار شده که با گرفتن اختیارات در طرحی پنهانی در صدد افزایش یارانه‌ها از مهرماه ۹۷ برآمده است!

این در حالیست که نقدینگی در کشور از مرز ۱۵۰۰۰۰۰ میلیارد تومان گذشته و با سیاست‌های جدید به مرز ۲۰۰۰۰۰۰ تومان خواهد رسید!

از سوی دیگر با توجه به نرخ تورم حتی افزایش ۱۰۰ درصدی یارانه‌ها هم اگر مشکل دیگری به مشکلات نیفزاید، بعید است بتواند مشکلی از مردم حل نماید.

شایان ذکر است پرداخت یارانه‌ها در دولت دهم از محل حذف یارانه بخشی اقلام و کالا‌ها از جمله حامل‌های انرژی صورت پذیرفت در حالیکه اکنون باید با استفاده از ذخائر پولی این کار انجام شود!

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: