bazarnews

کد خبر: ۴۱۱۷۶
تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۹
عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران با بیان اینکه تلاش می‌شود در زمانبندی اعلام‌شده شهردار جدید تهران مشخص شود، گفت: در صورتی که صدور حکم شهردار جدید تهران از سوی وزارت کشور طولانی شود ما نیز برای شهرداری سرپرست انتخاب می‌کنیم.

زهرا نژادبهرام با اشاره به اینکه در نودوهشتمین جلسه شورای شهر تهران 5 گزینه شهرداری تهران انتخاب خواهند شد، اظهار کرد: این جلسه فردا برگزار می‌شود که در ادامه جلسه از 26 گزینه شهرداری تهران 5 گزینه انتخاب خواهند شد.

وی تصریح کرد: اعضای شورای شهر تهران در هفته گذشته و در جلسه هم‌اندیشی 30 گزینه را برای شهرداری تهران اعلام کردند که در ادامه 4 نفر آنها از حضور در این لیست انصراف دادند.

نژادبهرام با بیان اینکه شورای شهر تهران تلاش می‌کند در زمان اعلام‌شده شهردار جدید تهران را انتخاب کند، گفت: امیدواریم پس از انتخاب شهردار تهران، وزارت کشور نیز در اسرع وقت حکم وی را بزند تا ما هم ناچار به انتخاب سرپرست نباشیم.

عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران ادامه داد: در صورتی که زمان صدور حکم شهردار جدید تهران از سوی وزارت کشور طولانی شود ما نیز برای شهردار تهران سرپرست انتخاب خواهیم کرد تا خللی در روال فعالیت شهرداری تهران ایجاد نشود.

نژادبهرام در پاسخ به این پرسش که آیا بین 5 گزینه نام محسن هاشمی رفسنجانی هم خواهد بود یا خیر، ابراز کرد: اعضای شورای شهر تهران معتقدند برای انسجام شورای شهر محسن هاشمی باید در شورا بماند و قطعاً آقای هاشمی نیز موافق حضور در شورای شهر تهران هستند.

 

تسنیم

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: