bazarnews

کد خبر: ۴۱۲۷۴
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۷
جنبش مقاومت اسلامی فلسطین، حماس در بیانیه‌ای تحریم‌های آمریکا علیه ایران را محکوم کرد و گفت که این گونه اقدام‌های به ثبات منطقه آسیب می‌زند.

جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) تحریم‌های اقتصادی ایالات متحده آمریکا علیه ایران را محکوم کرد.

این جنبش شامگاه دوشنبه در بیانیه خود که در واکنش به این تحریم‌ها صادر شده، «به شدت» بازگرداندن تحریم‌های آمریکا علیه ایران را محکوم کرد.

در بیانیه حماس آمده است: «هدف از تحریم‌های آمریکا علیه ایران، بی‌ثبات و نا امن کردن منطقه خاورمیانه است».

جنبش مقاومت اسلامی فلسطین در بیانیه خود تأکید کرد که این گونه طرح‌های آمریکا در خدمت نقشه و طمع‌ورزی‌های صهیونیست‌هاست و به آرمان فلسطین و کشور‌های عربی و اسلامی آسیب می‌زند.

جنبش حماس ضمن ابراز همبستگی با ملت و دولت ایران، اعلام کرد که در کنار این کشور برای مقابله با استکبار خواهد ایستاد و «باور دارد که این سیاست‌های آمریکا همانند گذشته محکوم به شکت خواهد بود».

وزارت خزانه‌داری آمریکا در بیانیه‌ای امروز خود (دوشنبه) اعلام کرد دفتر کنترل دارایی‌های خارجی این وزارتخانه اسامی بیش از ۷۰۰ فرد، شرکت، هواپیما و کشتی را به فهرست تحریم‌ها علیه ایران اضافه کرده است.

این تحریم‌ها که از روز دوشنبه اجرایی می‌شوند، بخش‌های کشتی‌رانی، مالی و انرژی ایران را هدف قرار می‌دهند و دومین بسته تحریم‌هایی هستند که بعد از خروج آمریکا از برجام علیه ایران احیا می‌شوند.

 

فارس

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: