bazarnews

کد خبر: ۴۲۱۰۱
تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۶
رستوران های غیر مجاز در حریم منطقه ۵ که بدون مجوز یا دستور موقت قضایی فعالند، برای ادامه فعالیت، نیاز به استعلام از شهرداری منطقه داشته در غیر این صورت پلمپ می شوند.

ساخت و ساز غیر مجاز درحریم بکر حاشیه رودخانه ها و ایجاد باغچه رستوران های بدون مجوز، موجب بروز مشکلات زیست محیطی متعدد می شود .  

حسن زاده دادستان ویژه شهرداری ها و دادسرای ناحیه ۳۷ شهر تهران  ضمن بازدید از حریم منطقه 5 دراین باره گفت : صدور دستور موقت قضایی برای برخی متخلفین، بهانه ای برای سودجویی و ادامه فعالیت بعضی افراد شده که برای رفع تصرف، تخلف و اجرای قانون، رستوران های غیرمجاز بدون استعلام از شهرداری منطقه اجازه فعالیت نخواهند داشت .  

خسرو آبادی شهردار منطقه 5 نیز در این خصوص افزود : طی جلسه هماهنگی با دستگاه های تاثیر گذار بر اساس دستور قضایی و همکاری نیروی انتظامی از فعالیت متخلفین جلوگیری و از عملیات ساخت و ساز در باغات و فضاهای بکرحریم منطقه ممانعت می شود.  

    ابتدای جاده امام زاده داوود به انضمام روستاهای سولقان، کیگا، طالون، رندان و روستای امام زاده داوود، شهرک دشت نمه و همچنین محدوده بند عیش، دوچناران و جاده قدیم امام زاده داوود بالای فرحزاد به مساحت 70 کیلومتر مربع، حریم منطقه 5 بوده که به دلیل شرایط زیست محیطی مناسب و آب و هوای مطبوع، متخلفین و سودجویان را برای ایجاد رستوران ها وسوسه می کند.

 

اقتصادآنلاین

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: