bazarnews

کد خبر: ۴۴۳۵۷
تاریخ انتشار: ۰۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۹:۴۱
معاون خدمات پس از فروش سایپایدک خبر داد:
معاون خدمات پس از فروش سایپایدک گفت: سازمان خدمات پس از فروش سایپا در راستای افزایش رضایت مشتریان و ارائه خدمات باکیفیت، بر اساس نتایج آخرین ارزیابی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران (ISQI) موفق به کسب بالاترین میزان رشد رضایت مشتریان در بین شرکت‌های خدمات پس از فروش خودرو شد.

سعید تخته چیان با بیان این مطلب افزود: سایپایدک در زمینه بهبود شاخص‌های افزایش دهنده رضایت مشتری پیشرفت‌های مناسبی داشته است که از مهمترین آنها می‌توان به نحوه نوبت دهی،‌ مدت زمان صرف شده جهت پذیرش، سهولت دسترسی به نمایندگی‌ها، کیفیت خدمات ارائه شده توسط نمایندگی و... اشاره کرد.

وی گفت: سایپایدک در سال 97 در راستای افزایش رضایت‌مندی مشتریان از خدمات پس از فروش و کاهش مدت زمان پاسخگویی به درخواست‌های مشتریان، توانسته است گام‌های مهمی در این مسیر بردارد و به اهداف پیش‌بینی شده دست یابد.

وی یادآور شد: این حرکت رو به جلو و رشد صعودی که از سال گذشته آغاز شده، مدیون تلاش کارکنان و همراهی شبکه نمایندگی‌ها در اجرای سیاست‌ها و برنامه‌های سازمان است. نظارت بر حسن اجرای برنامه‌های خدمات پس از فروش و پیگیری خواسته‌ها و سلایق مشتریان در ارائه خدمات و همچنین ارائه خدمات نوین مبتنی بر انتظارات مشتری، در کسب این موفقیت تاثیرگذار بوده و در کنار آن از آموزش کارکنان نمایندگی‌ها و به کارگیری نیروهای متخصص نیز بهره‌ برده‌ایم.

معاون خدمات پس از فروش سایپایدک تاکید کرد: این افزایش امتیاز که برآیند نظرات مشتریان از نحوه دریافت در خدمات شبکه گسترده نمایندگی‌ها است برای ما بسیار ارزشمند و قابل تحسین است و تلاش خواهیم کرد که این روند رو به رشد را در ماه ها و سال های آینده ادامه دهیم.

 

اقتصادآنلاین

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: