bazarnews

کد خبر: ۴۴۴۶۲
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۰۸ دی ۱۳۹۷ - ۲۰:۲۸
نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی گفت: تسهیلات، ناصحیح توزیع می‌شود.

عباس گودرزی در جمع خبرنگاران به موضوع بیکاری جوانان اشاره کرد و افزود: مجموعه‌ای از علل دست به دست هم می‌دهند تا  فضای اشتغال در  کشور تقویت شود.

وی با بیان اینکه اشتغال موضوعی فرابخشی است، ادامه داد: ایجاد اشتغال وظیفه دستگاه خاصی نیست و در این رابطه همگی باید با هم تلاش کنند.

گودرزی بیان کرد: بعضی از کارخانه‌ها با نصف ظرفیت فعالیت دارند و باید این موضوع آسیب‌شناسی شود.

نماینده مردم بروجرد و اشترینان با بیان اینکه بعضی حمایت‌ها نابجا بوده و یا سیاست‌گذاری‌ها غلط هستند، گفت: کارگاه‌های کوچک می‌توانند اشتغال پایدار ایجاد کنند و باید مورد حمایت بیشتری قرار گیرند.

وی اضافه کرد: متأسفانه تسهیلات ناصحیح توزیع می‌شود و دیده شده که فرد وامی که دریافت می‌کند را سرمایه‌گذاری نکرده و در جایی دیگر هزینه می‌کند.

گودرزی تصریح کرد: همچنین مشاهده می‌شود تسهیلاتی که به جوانان می‌دهند صرف خرید لوازم خانگی می‌شود که در اینجا جوان ضمن بیکار بودن بدهکار نیز می‌شود.

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی گفت: ستون فقرات اشتغال جامعه حمایت از کالای ایرانی است. دیده می‌شود چند بیکار در یک خانه هستند و همزمان از کالاهای ساخت خارج استفاده می‌کنند.

 

ایسنا

نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
محمدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۹
0
1
حمایت از کالای ایرانی یک وظیفه ی ملی است که از یک طرف ارتباط بین صنعت و مراکز دانشگاهی و علمی و نوبنیان می توانند سبب خودکفایی و بیمه شدن کشور در برابر تحریم شوند، از طرفی تولید ملی سبب اشتغال و کار و نشاط اجتماعی شده و از طرف دیگر معیشت کارگر ایرانی تامین شده و ارزاوری هم بهمراه دارد و مجموعه ی کشور را شامل می شود و اقتصاد درونزا و پویا این است که از کالای ایرانی همه حمایت کنند.
مردم امانت الهی در دست مسیولین هستند و خدمت به مردم، ذکر خدا و سبب اطمینان قلب ها و خشنودی شجره ی طیبه ی حضرت زهرا است.
نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: