bazarnews

کد خبر: ۴۴۵۰۲
تاریخ انتشار: ۰۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۲
سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز اظهار داشت:
حمیدرضا دهقانی نیا گفت:بدون شک با اجرای مستمر و مداوم طرح خطر پذیر کردن عرضه پوشاک محرز قاچاق کالای با کیفیت ایرانی فرصت عرض اندام خواهد داشت.

گروه اقتصادکلان بازارنیوز : حمیدرضا دهقانی نیا با بیان اینکه طرح مبارزه هدفمند با پوشاک محرز قاچاق بر اساس برنامه های تهیه شده ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز در حال اجراست، افزود: برای حفظ نظم در بازار و انجام هماهنگی های مربوطه از یک ماه و نیم گذشته مدیران مجتمع های تجاری به ستاد مرکزی دعوت و توجیح شده اند.

وی ضمن اشاره به اینکه مراجعه حضوری و فیزیکی نیز برای ارائه آخرین ابلاغیه قبل از اقدام و در خواست از مدیران مجتمع های تجاری برای جمع آوری پوشاک قاچاق صورت گرفته است.

سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز ادامه داد: مجتمع های فروش پوشاک محرز قاچاق تابلوها را جمع آوری کرده اند و انتظار می رود نسبت به جمع آوری پوشاک محرز قاچاق خود نیز اقدام کنند.

وی افزود: اگر در مجتمع های تجاری پوشاک محرز قاچاق جمع آوری نشود طی هفته جاری با تیم هایی متشکل از نمایندگان دستگاه هایی مانند تعزیرات حکومتی، پلیس مبارزه با قاچاق کالا و ارز، پلیس اماکن و غیره برای جمع آوری کالای قاچاق، تشکیل پرونده قاچاق، ارجاع پرونده به تعزیرات حکومتی و تحویل کالای قاچاق به سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی اقدام خواهد شد.

دهقانی نیا همچنین گفت: کسانی که از قاچاق پوشاک سود می بردند هنگامی که منافع خود را در خطر ببینند با لابی گری نسبت به شایعه پراکنی درباره کمبود پوشاک در بازار اقدام می کنند.

وی با تاکید بر اینکه کمبودی در بازار پوشاک نخواهد بود و با هماهنگی اتحادیه پوشاک نیاز بازار رفع خواهد شد، اظهارداشت: با نزدیک شدن به شب عید فرصتی در اختیار تولیدکنندگان داخلی قرار می گیرد.

سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز ضمن اشاره به اینکه مسئولان اتحادیه پوشاک خواستار اجرای محکم طرح مبارزه با پوشاک محرز قاچاق هستند، ادامه داد: انبار تولیدکنندگان ایرانی به دلیل اینکه مکانی برای عرضه نداشته اند مملو از تولیدات بی شمار است بنابراین کمبودی در بازار نخواهد بود.

 

رادیو اقتصاد

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: