bazarnews

کد خبر: ۴۴۸۲۵
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۳
وزیر خارجه آمریکا در پیامی در توئیتر از تحریم های اتحادیه اروپا علیه ایران اعلام حمایت کرد.

"مایک پامپئو" وزیر امور خارجه آمریکا طی پیامی در توئیتر از تحریم های اتحادیه اروپاعلیه ایران حمایت کرد و نوشت:آمریکا قاطعانه از تحریم ها علیه ایران حمایت کرده و در مقابله با این تهدید مشترک در کنار متحدان اروپایی قرار دارد.

وزیر امور خارجه دانمارک روز سه شنبه اعلام کرد که اتحادیه اروپا با اعمال تحریم‌های هدفمند علیه ایران به‌دلیل ادعاهای این کشور موافقت کرده است.

اندره ساموئلسن، وزیر خارجه دانمارک در توئیترش نوشت: «روز مهمی برای سیاست خارجی اروپا! اتحادیه اروپا هم‌اکنون با اعمال تحریم علیه یک دستگاه اطلاعاتی ایران به‌دلیل توطئه‌هایش در خاک اروپا موافقت کرد. این علامتی قوی از سوی اتحادیه اروپا است مبنی بر اینکه ما چنین رفتارهایی در اروپا را نخواهیم پذیرفت.»

همچنین "محمد جواد ظریف"، وزیر امور خارجه کشورمان در واکنش به اقدام خصمانهکشورهای عضو اتحادیه اروپا در اعمال تحریم‌هایی علیه نهادهای دولت جمهوری اسلامی ایران، به پناه دادن سه کشور دانمارک، هلند و فرانسه به تروریست‌های منافقین که در قتل 12 هزار شهروند ایرانی دست داشته و در جنایات صدام علیه کردهای عراق شریک بوده‌اند، همچنین دیگر گروه‌های تروریستی که از خاک اروپا برای قتل شهروندان بی‌گناه ایرانی برنامه‌ریزی کرده‌اند، اشاره کرد.

 

تسنیم

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: