bazarnews

کد خبر: ۴۴۸۷۲
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۱
مروری بر پیام‌های ناظر امروز؛
آخرین روز معاملاتی از هفته جاری در حالی پایان یافت که در این روز ۱۰ نماد متوقف و سه نماد بازگشایی شدند.

شاخص بورس تهران امروز را با عملکردی مثبت به اتمام رساند. طی این روز نماگر اصلی بازار سرمایه رشدی 862 واحدی را تجربه کرد و خود را به نزدیکی کانال 164 هزار واحد رساند. در این روز تعداد پیام‌های ناظران بورس و فرابورس از 10 توقف و سه بازگشایی فراتر نرفت. از میان این نمادهای «آپ»، «بموتو» و «غنوش» به محمع عمومی فوق العاده رفتند و «فاراک» و «فلامی» متوقف شدند تا مجمع عمومی سالانه برگزار کنند. در این روز «اخابر» اعلام کرد که در صدد فروش تمامی املاک غیر مولد خود برآمده و می‌خواهد تمامی آنها را طی برگزاری مزایده‌ای بفروشد. «نطرین» از تولید دو محصول جدیدخبر داد و «مادیرا» در شفاف سازی خود گفت که قیمت تلوزیون تولیدی خود را 15 درصد افزایش داده است.

«اخابر» ملک می‌فروشد: نماد معاملاتی شرکت مخابرات ایران (اخابر) به منظور ارائه توضیحات در خصوص فروش املاک مازاد شرکت مخابرات ایران بصورت نقدی و اقساطی طی مزایده، متوقف شد. بر این اساس «اخابر» اعلام کرده که به منظور فروش اموال غیر مولدف در نظر دارد تا تمامی املاک رفاهی و منازل سازمانی شرکت را به فروش برساند.

تولید دو محصول جدید در «نطرین»: نماد معاملاتی شرکت عطرین نخ قم (نطرین) به دلیل لزوم شفاف سازی در خصوص افزوده شدن دو محصول جدید به سبد محصولات شرکت، متوقف شد. دلیل تولید این دو تولید محصولات با ارزش افزوده بیشتر و اضافه شدن ارائه خدمات تابندگی نخ های خاص عنوان شده است.

«مادیرا» متوقف شد: نماد معاملاتی شرکت صنایع ماشینهای اداری ایران (مادیرا) به دلیل لزوم ارائه توضیحات در خصوص افزایش نرخ 15 درصدی قیمت تلوزیون تولیدی شرکت، متوقف شد. بر این اساس شرکت اعلام کرده است، از آنجا که مواد اولیه تولید محصول نامبرده از خارج از کشور وارد می‌شود و مبنای ارز پرداخت شده برای انجام این واردات قیمت ارز نیمایی است؛ از این رو قیمت فروش محصول تلوزیون در این شرکت 15 درصد افزایش یافته است.

خلاصه پیام‌های امروز ناظران بورس و فرابورس در جدول زیر آمده است:

13971019

 

اقتصادآنلاین

برچسب ها: بورس ، فرابورس ، پیام ناظر
نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: