bazarnews

کد خبر: ۴۵۴۲۹
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۲
مدیر اجرایی مسکن مهر ضمن هشدار به متقاضیان واحدهای این طرح، گفت: دلالان با گریز از حاکمیت قانون با فریب متقاضیان سعی در خرید و احتکار مسکن مهر دارند.

علی‌اصغر جاودان فر اظهار کرد:‌ اساس ساخت مسکن مهر کمک به خانه دار شدن اقشار ضعیف جامعه بود، اما  متاسفانه مشاهده می شود دلالان با گریز از حاکمیت قانون  با فریب متقاضیان سعی در خرید و احتکار مسکن مهر دارند.

وی با اشاره به این‌که مالکیت فردی جزوحقوق اولیه هر شخص است، تصریح کرد :خرید و فروش مسکن مهر امری غیر قابل انکار است، اما مسئله این است که سودجویان و سوداگران با برهم زدن نظام عرضه و تقاضای مسکن مهر پردیس و همچنین احتکار آن ،باعث دور شدن حاکمیت از اهداف اصلی مسکن مهر که همان خانه دار کردن اقشار ضعیف جامعه بوده، می‌شوند.

وی یادآور شد:‌ در پروسه توزیع و نصب پکیج واحدها بعضا مشاهده شده یک فرد با 10 وکالتنامه خرید واحد مراجعه نموده و عملا یکنفر باعث تضییع حقوق فردی می شود که در انتظار نصیبات اقلام ضروری واحد خود است .

مدیر اجرایی مسکن مهر پردیس بیان کرد:  در فقدان اهرم های نظارتی قوی دلالان با برگزاری تجمع های غیرقانونی و به عبارتی با نقاب لیدر اقدام به تشویش اذهان عمومی می‌کنند.

جاودان فر افزود :به جرات می توان گفت در تجمعات نقش دلال ها و سود جویان بسیار پر رنگ است. از این رو از شورای  تامین وفرماندار و دادستان شهرستان پردیس می‌خواهیم به این مسئله ورود پیدا کنند، چرا که در نبود اهرم نظارتی قوی ، وضعیت خرید و فروش ها و احتکار مسکن منجر به نوسانات کاذب شده و در بیشتر موارد باعث می شود تا خانه دار شدن برای اقشار ضعیف جامعه همچنان یک آرزو باقی بماند.

 

تسنیم

نظرات کاربران
نام:
ایمیل:
* نظر: